Młodszy doradca ds. marketingu internetowego

Studio Lokomotywa – w kierunku realizacji Twoich ambicji!

Doradzamy, sprzedajmy i wdrażamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Mając całą paletę możliwości reklamowych stawiamy na partnerstwo i optymalne doradztwo w zakresie rozwiązań aktualnie najbardziej korzystnych dla klienta.

Wierząc w siłę osobistych relacji,stawiamy na kontakt bezpośredni, wykorzystując inne kanały tylko do nawiązania początkowej relacji. Czekamy na twoją energie i pomysłowość. Aplikuj do naszej firmy (rekrutacja@studiolokomotywa.pl) i przyjdź na spotkanie, aby przekonać się osobiście, że praca u nas to szansa na Twój osobisty rozwój.

Twoje zadania:

  • telefoniczne nawiązywanie nowych kontaktów
  • osobiste spotkania z potencjalnymi klientami
  • analiza sytuacji rynkowej Klienta
  • doradztwo, budowanie i dbanie o długofalowe relacje z Klientami
  • tworzenie umów i ich negocjowanie

Oczekujemy:

  • chęci i energii do kontaktu z klientami
  • swobodnego poruszania się po sieci internetowej
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • samodyscypliny, konsekwencji
  • dobrego poziomu komunikacji
  • nastawienia na rozwój kompetencji sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę w niezwykle ciekawej i rozwojowej branży internetowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00
  • pakiet szkoleń dostosowany do Twoich umiejętności i indywidualna opieka trenera/ przełożonego
  • umowa zlecenie w okresie próbnym z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • fajna lokalizacja, centrum Poznania
  • komfortowe warunki, praca w kameralnej atmosferze
  • super zespół!

Ogłoszenia prosimy kierować na adres (rekrutacja@studiolokomotywa.pl).