Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Pozycjonowania

Doradzamy, pozycjonujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Mając całą paletę możliwości reklamowych stawiamy na partnerstwo i optymalne doradztwo w zakresie rozwiązań aktualnie najbardziej korzystnych dla klienta.

Takie podejście pozwala zawiązywać długoletnie współpracę z naszymi klienta, którzy rozwijają swoje biznesy razem z nami.

Rozwijaj swoje umiejętności pozycjonowania pomagając jednocześnie umacniać pozycje naszej firmy na internetowym rynku, a zagwarantujemy tobie solidne wynagrodzenie podstawowe i premie.

Pracuj i zdobywaj nowe zawodowe doświadczenia w zespole ambitnych i przyjaznych ludzi w branży, która daje wiele fascynujących możliwości rozwoju.

Czekamy na twoją energie i pomysłowość. Aplikuj do naszej firmy (rekrutacja@studiolokomotywa.pl) i przyjdź na spotkanie, aby przekonać się osobiście, że praca u nas to szansa na Twój osobisty rozwój.

Opis stanowiska

  • wykonywanie audytów stron internetowych i dobór słów kluczowych
  • przygotowywanie raportów i statystyk z prowadzonych działań
  • analizowanie statystyk
  • podstawy link building

Wymagania

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie 8-16 od poniedziałku do piątku
  • podstawowa znajomość PHP, HTML, CSS
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami
  • podstawowa znajomość narzędzi typu Google Analitycs, Search Console, Semstorm

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
  • pracę w młodym zespole
  • ścieżkę kariery

Do zobaczenia na miejscu!