Wyłowimy Cię z zapomnianych odmętów Internetu!


Mało który użytkownik sieci ma ochotę i czas, aby zawędrować na co najmniej dwudziestą stronę wyników wyszukiwania ;) Pozycjonowanie to nasza główna specjalizacja, ale też sztuka, którą zgłębialiśmy przez lata – w efekcie algorytmy Google to nasi sojusznicy, a marketing wyszukiwarki nie ma przed nami tajemnic. Dla Ciebie oznacza to tyle, że dzięki naszym działaniom wyprzedzisz konkurencję, a wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania zadziała jak magnes na Twoich potencjalnych klientów.

Na tym nie poprzestajemy! Możemy również wyczarować dla Ciebie stronę internetową i profesjonalnie poprowadzić kampanię AdWords. Wsiądź do naszej Lokomotywy, aby nadążyć za nieustannie pędzącym światem marketingu internetowego!

Jak doszliśmy do tego punktu?


Jeszcze 7 lat temu, rozwijając w mieszkaniu małą 2-osobową firmę, nie pomyślelibyśmy, że nasz biznes tak spektakularnie się rozkręci! Teraz jesteśmy 8-osobowym zespołem, który w biurze w ścisłym centrum Poznania skutecznie buduje wysoką pozycję swoich Klientów.

Oczywiście droga ta nie należała do najłatwiejszych i wymagała sporej elastyczności. Zanim doszliśmy do obecnego punktu, algorytm Google kilkukrotnie się przeobrażał, co prowokowało nas do nieustannego rozwoju i aktualizowania wiedzy na szkoleniach dla profesjonalistów. W efekcie możemy pochwalić się stworzeniem około 300 stron internetowych, z których ponad 100 wciąż aktywnie pozycjonujemy!

Łącznie mamy 70 lat doświadczenia!

Umówmy się, że 70 lat to dużo, biorąc pod uwagę średnią długość życia przeciętnego człowieka. Przez ten czas można zdobyć masę doświadczeń, jednak organizm powoli traci na wigorze. Znaleźliśmy na to sposób! Połączyliśmy nasze wspólne doświadczenia, co w sumie dało nam słuszny wiek, a przy okazji zachowaliśmy indywidualną pełnię sił witalnych. Poznaj nas!

Dział Handlowo-Administracyjny

Krzysztof Świder

Dyrektor Zarządu


Stoi u steru Lokomotywy i jak na łebskiego dyrektora przystało, dba o utrzymanie należytego tempa rozwoju firmy...

Krzysztof Ś. Jest odpowiedzialny za końcowy efekt prac i pieczołowicie strzeże ich najwyższej jakości. Optymistyczny sznyt i otwartość na zmiany pomagają mu mierzyć się z codziennymi wyzwaniami. Natomiast literatura, sport i nowe technologie najskuteczniej wzbudzają jego ciekawość po pracy, gdy akurat nie jest pochłonięty spędzaniem czasu z rodziną.

Łukasz Kukorowski

Doradca ds. marketingu internetowego


Łukasz jest istną duszą towarzystwa! Uwielbia kontakty z ludźmi, fascynują go ich historie, z entuzjazmem...

podchodzi do możliwości ludzkiego mózgu. To czyni go niekwestionowanym starszym specjalistą do spraw sprzedaży. Zgrabnie wyjaśni niuanse konkretnego produktu i wskaże optymalną ofertę dla danego Klienta. Po godzinach Łukasz maltretuje konsolę oraz zgłębia tajniki sportów powietrznych i nowoczesnych technologii.

Krzysztof Szymański

Obsługa klienta


Który Klient nie ceni szybkiego kontaktu, wsparcia posprzedażowego albo wyjaśnienia nurtujących kwestii...

w przystępny sposób? Wzorowa obsługa to nasza mocna strona – a to wszystko za sprawą Krzysztofa Sz.! Razem ze swoimi największymi sprzymierzeńcami – uczciwością i asertywnością, roztacza nad każdym Klientem parasol ochronny i wspiera go na dowolnym etapie współpracy. Energię czerpie natomiast z miłości do rodziny, motoryzacji i sportu.

Martyna Janas

Administracja


Martyna pewnie dzierży w ręku całą administrację naszej firmy. Pilnuje przejrzystego przepływu finansów...

i nie zawaha się udzielić odpowiedzi na wszelkie kwestie związane z płatnościami. Możemy polegać na jej dokładności i konsekwencji. Martyna kocha podróże – nie tylko te dosłowne. Namiętnie zwiedza literackie światy, co nie tylko sprawia jej wiele uciechy, ale także pozwala poszerzać horyzonty i pielęgnować pozytywne wartości.

Dział Techniczny

Artur Pięciak

Specjalista ds. Optymalizacji


Artur P. jest ze stronami internetowymi za pan brat. Jego fascynacja nowoczesnymi technologiami przekłada się....

na wyjątkowe efekty pracy. Nie tylko zbuduje niepowtarzalną witrynę WWW, ale zadba także o wszelkie kwestie techniczne po jej wykonaniu, czym niewątpliwie odciąży Klienta. Po godzinach chłonie muzykę i wszystko, co z nią związane – łącznie z informacjami towarzyszącymi jej produkcji.

Krzysztof Zakrzewski

Analityk SEO


Krzysztof urodził się z analitycznym oprogramowaniem umysłu. Liczby, słupki i wykresy to jego naturalne środowisko, w...

którym porusza się z niezwykłą gracją. Jako wnikliwy analityk SEO wykorzystuje swoje umiejętności do wyciągania wniosków i określania szans dalszego rozwoju danego przedsięwzięcia. Natomiast analizując jego życie prywatne, można wysnuć taką konkluzję: Krzysztof to entuzjasta biegania i aktywnego trybu życia, który nie wyobraża sobie świata bez rodziny.

Olga Matuszak

Specjalista ds. Contentu SEO


Olga bryluje w naszej załodze jako specjalistka od tekstowych upodobań wyszukiwarki. To bliska znajoma Google...

Doskonale wie, jak się z nim komunikować, aby windował treści Klienta na sam szczyt wyszukiwarki. Oldze pisanie przychodzi z łatwością. Nawet po pracy hobbystycznie szlifuje swój literacki warsztat - jak na rasową maniaczkę rozwoju osobistego przystało! Nie kryje również fascynacji komiksami i filmami animowanymi. Kolekcja autorskich rysunków Olgi stale się rozrasta!

Jak rozwiązujemy problemy

Posiłkujemy się naszym długoletnim doświadczeniem, które w połączeniu z niezawodnym orężem w postaci narzędzi analitycznych daje najlepsze rezultaty w rozwiązywaniu problemów. Nigdy nie pozostawiamy Klienta samemu sobie! Dla każdego wyznaczamy indywidualnego opiekuna, który pozostaje z nim w stałym kontakcie i na bieżąco raportuje mu efekty naszych działań.

To nie wszystko! Zawsze chcemy dawać od siebie „coś ekstra”. Dbamy więc o odpowiednią edukację Klienta, co w praktyce przekłada się na szybszy rozwój jego biznesu. Któż by odmówił! ;)

Mówią o nas ?

Iście w superlatywach - Oddajemy głos naszym ukontentowanym Klientom!