Pozycjonowanie stron Białystok


Dzień dobry, Białystok! Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” spieszy na pomoc lokalnym właścicielom rozmaitych biznesów. Oferujemy pierwszorzędną usługę pozycjonowania stron www – jednej z najlepszych form promocji w XXI wieku. Im wyższa pozycja firmowej wizytówki w wynikach wyszukiwania Google, tym lepsze widoki na potencjalnych klientów. Możesz śmiało zaufać załodze „Lokomotywy”: od 2012 roku z sukcesem dowozimy naszych klientów do upragnionego celu – Google TOP 10!

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron www: czym jest i na czym polega?

Profesjonalne pozycjonowanie wymaga eksperckiej wiedzy popartej doświadczeniem, gdyż jest to proces złożony i długotrwały. Należy uruchomić cały zestaw konkretnych działań: audyt SEO, linkbuilding, content marketing oraz optymalizację strony pod kątem jej kodu i treści. Tylko w ten sposób Twoja firmowa witryna www ma szansę dotrzeć do coraz to nowych klientów - również tych spoza terytorium Białegostoku!

Wyniki wyszukiwania dzielą się na nieorganiczne (linki sponsorowane Google Ads) i organiczne. Pierwsze z nich gwarantują szybkie pojawienie się Twojej witryny w czołówce rankingu wyszukiwarki, jednak najlepiej sprawdzają się przy krótkotrwałych akcjach marketingowych. Natomiast wysoka pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania wymaga profesjonalnych i konsekwentnych działań SEO, jednak dzięki niej Twoja witryna ma szansę na dłużej zagościć w Google TOP 10.

Pozycjonowanie stron internetowych można także przeprowadzić lokalnie, np. w Białymstoku. Prowadzisz studio fitness? Wówczas przy wyborze fraz kluczowych należy uwzględnić nazwę miejscowości: „studio fitness Białystok”. Jednak nie musisz ograniczać się do określonego obszaru geograficznego: pozycjonowanie ma ten olbrzymi plus, że pozwala dotrzeć do potencjalnych odbiorców nawet spoza granic kraju!

Zalety pozycjonowania strony

Drogi e-przedsiębiorco z Białegostoku, rozsiądź się wygodnie w wagonie pierwszej klasy! Aby rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości, opowiemy Ci o benefitach, jakie czekają u celu naszej wspólnej biznesowej podróży. Pozycjonowanie stron internetowych przyniesie szereg namacalnych korzyści dla Twojej firmy:

1. Zwiększy się ruch w witrynie – poprawnie zoptymalizowana, a ponadto atrakcyjna wizualnie strona www działa jak magnes na internautów. Nie wahaj się, przekaż ją w ręce naszych ekspertów!

2. Przybędzie zaangażowanych użytkowników – witryna dopasowana do potrzeb internautów skutkuje dłuższymi odwiedzinami, wypełnieniem formularza kontaktowego lub pobraniem numeru telefonu. To cenne konwersje, które przełożą się na Twój zysk!


3. Twoja konkurencja zostanie w tyle – jednak aby tak się stało, musisz czym prędzej podjąć konkretne działania SEO. Pamiętaj, że pozycjonowanie to proces czasochłonny… Nie zwlekaj, nie daj się wyprzedzić!

4. Wzrośnie liczba konwersji – zadbamy o to, aby internauci chętniej inicjowali określone czynności w obszarze Twojej strony www, tj. zakup towaru, pobranie cennika usług lub numeru telefonu. To dzięki konwersjom zaczniesz zarabiać konkretne pieniądze!

5. Pomnożą się Twoje zyski – witryna internetowa to doskonałe narzędzie do pomnażania zarobków, jednak podstawą jest taka jej konstrukcja, aby klienci czuli, że kierujesz swoją ofertę do nich, a nie tylko do robotów wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron www Białystok - składowe oferty

Nasza interaktywna „Lokomotywa” przejechała setki wirtualnych kilometrów - w zakresie pozycjonowania witryn internetowych działamy wielotorowo. Jakie czynności podejmujemy, aby wywindować Twoją stronę www?

1. Wykonujemy optymalizację SEO
Optymalizacja SEO stanowi niezbędny etap prac nad widocznością Twojej witryny w sieci. Zaczynamy od przeprowadzenia specjalistycznych działań, które umożliwią botom wyszukiwarki zrozumienie Twojej strony www. Dzięki temu zostanie umieszczona wśród wyników wyszukiwania i prawidłowo zaindeksowana przez Google.

2. Wykorzystujemy sugestywny copywriting
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że treść rządzi w internecie. Dlatego skonstruujemy przekonujące i angażujące teksty, które sprowokują Twoich klientów do zakupu produktów lub wysłania wiadomości z zapytaniem o wycenę usługi. Przekonaj się, jak wielką moc ma bezbłędny marketing treści!


3. Przeprowadzamy profesjonalny linkbuilding
W ramach skutecznych działań SEO zadbamy o umieszczenie linków do Twojej witryny na powiązanych tematycznie serwisach branżowych. Dzięki temu wzrośnie zaufanie internautów do Twojego e-biznesu, co skutecznie przyspieszy naszą wspólną podróż na szczyt listy wyników wyszukiwania!

4. Nie zapominamy o analityce internetowej i raportowaniu
Analiza danych, jakie zbierzemy z Twojej firmowej witryny to możliwość sprawdzenia, na ile skuteczne okazały się dotychczasowe działania naszej agencji SEO i co należy poprawić, aby podnieść efektywność kampanii marketingowej. Wszelkie niezbędne informacje trafią również do Ciebie w formie przejrzystego raportu!

5. Przeprowadzamy audyt SEO
Audyt SEO to niejako przegląd serwisowy Twojej wirtualnej wizytówki. Udzieli nam niezbędnych informacji o aktualnym stanie Twojej witryny internetowej i jej pozycji względem konkurencyjnych stron. Dzięki temu będziemy mogli wdrożyć odpowiednie prace optymalizacyjne.

Pozycjonowanie sklepów internetowych – Twoi klienci czekają w Google!

Prowadzisz biznes stacjonarny w Białymstoku, jednak nie chciałbyś ograniczać sprzedaży tylko do lokalnych klientów? W takim razie pozycjonowanie sklepu internetowego jest dla Ciebie! Dzięki tej usłudze możesz przenieść fizyczną siedzibę sklepu również do przestrzeni wirtualnej: a tutaj nie ma ograniczeń terytorialnych! Co przyniesie Ci dobra widoczność e-sklepu w wyszukiwarce Google?

  • dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów,
  • znacznie podniesiesz liczbę konwersji,
  • umocnisz rangę swojej marki,
  • zwielokrotnisz przychody ze sprzedaży,
  • zminimalizujesz koszty prowadzenia biznesu,
  • zaoszczędzisz cenny czas i skupisz się na prowadzeniu działalności.

Nasza SEO „Lokomotywa” jest wyposażona w specjalny wagon ściśle zaaranżowany dla potrzeb sklepów internetowych. Uzyskasz w nim kompleksową obsługę Twojego biznesu online! Nasi eksperci optymalnie dopasują witrynę nie tylko do wymogów robotów wyszukiwarki Google, ale przede wszystkim do oczekiwań Twoich potencjalnych klientów. Przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO, a ponadto załączymy odpowiednie narzędzia analityczne, które pozwolą nam śledzić aktywność w Twoim sklepie online. Za pomocą Google Analytics zbierzemy precyzyjne dane o liczbie odwiedzających lub współczynniku konwersji. Dla nas to najlepsza recepta na zbudowanie przyszłej strategii marketingowej! Doprowadzimy do sytuacji, w której internauci z łatwością odnajdą Twój wirtualny sklep w gąszczu konkurencyjnych „e-butików” i z przyjemnością przystąpią do transakcji. Roboty wyszukiwarki nie pozostaną obojętne! Czym prędzej „doniosą” wyszukiwarce, że warto wywindować Twój sklep internetowy na sam szczyt listy wyników wyszukiwania Google.

Dlaczego powinieneś współpracować z naszą agencją SEO?

E-przedsiębiorco z Białegostoku, czy wybrałeś już kierunek swojej trasy? Potrzebujesz pozycjonowania lokalnego czy chcesz dotrzeć do klientów z całego kraju, a nawet świata? Niezależnie od tego, jakiego wyboru dokonasz, my gwarantujemy profesjonalną asystę na każdym odcinku biznesowej trasy! Pozycjonowanie stron www lub sklepów online to doskonała inwestycja w rozwój Twojego biznesu, nawet jeśli jego siedziba znajduje się wyłącznie w Białymstoku. Marketing wyszukiwarki znosi pojęcie granicy!

Zadbamy o dobrą widoczność Twojej strony firmowej w wynikach wyszukiwania Google, co przełoży się na większe zainteresowanie konsumentów Twoimi produktami bądź usługami. Oczywiście profesjonalne działania SEO wymagają pewnych nakładów finansowych, jednak możesz być pewien, że koszt poniesiony na pozycjonowanie witryny internetowej zwróci się po wielokroć! Jeśli wciąż się wahasz lub brakuje Ci dodatkowych informacji, jesteśmy do Twych usług! Śmiało do nas napisz, zadzwoń bądź spotkaj się z nami w naszej siedzibie w Poznaniu. Koła w ruch!