Pozycjonowanie stron Bydgoszcz


Dzień dobry, Bydgoszcz! Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” przybywa do krainy spichrzy nad Brdą! Oferujemy niezawodną asystę w drodze na szczyt wyników wyszukiwania Google. Od 2012 roku doskonalimy umiejętności w zakresie pozycjonowania stron internetowych i z sukcesem dowozimy naszych klientów do celu. Wraz z Łuczniczką ustrzelmy honorowe miejsce w loży wybrańców Google również dla Ciebie! E-przedsiębiorco z Bydgoszczy, zapraszamy do wagonu pierwszej klasy. W drogę!

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron: czym jest? Na czym polega?

Pozycjonowanie to skomplikowana i czasochłonna forma reklamy. Wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Dlatego droga na szczyt wyników wyszukiwania nie obędzie się bez fachowej asysty! Nasi eksperci SEO dysponują wieloletnim, branżowym doświadczeniem, więc możesz być pewien, że podróż do Google TOP 10 odbędzie się w warunkach iście premium. Przeprowadzimy niezbędne czynności, tj.: audyt SEO, linkbuilding, marketing treści lub optymalizację strony, dzięki którym Twoja witryna skradnie uwagę internautów!


Gdy użytkownik wpisuje w pasku wyszukiwania konkretne zapytanie, po paru sekundach otrzymuje tysiące wyników, które dzielą się na nieorganiczne oraz organiczne. Pierwsze z nich noszą fachową nazwę linków sponsorowanych Google Ads i wyświetlają się na samym szczycie listy. Niemal natychmiastowo gwarantują wysoką pozycję, jednak najlepiej sprawdzą się przy krótkotrwałych akcjach marketingowych. Wyniki organiczne mają nad nimi tę przewagę, że utrzymują się w rankingu znacznie dłużej, ale wymagają profesjonalnego i konsekwentnego pozycjonowania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać pozycjonowanie do promocji lokalnego biznesu. Jeśli prowadzisz np. salon kosmetyczny w Bydgoszczy, wystarczy, że fraza, na którą będziesz się pozycjonować, zostanie zaopatrzona w nazwę miasta, tj. „salon kosmetyczny Bydgoszcz”. Wszak jeśli nie chcesz ograniczać się wyłącznie do lokalnej klienteli, czym prędzej wsiadaj na pokład naszej SEO „Lokomotywy”. Dojedziemy do potencjalnych klientów nawet i po drugiej stronie globu!

Zalety pozycjonowania strony

Pora zaserwować Ci korzyści, na jakie możesz liczyć, wybierając profesjonalną usługę pozycjonowania witryny internetowej. Oto lista kluczowych benefitów!

1. Wzmożony ruch na stronie – dążymy do tego, aby Twoją witrynę odwiedzało jak najwięcej nowych użytkowników. Aby przyciągnąć ich uwagę, zadbamy nie tylko o aspekt wizualny Twojej firmowej wizytówki, ale także zajmiemy się optymalizacją jej kodu źródłowego.

2. Więcej zaangażowanych użytkowników -to, że internauta trafi na Twoją stronę, to dopiero połowa sukcesu. Żeby Twój e-biznes prężnie się rozwijał, należy sprowokować użytkowników do podjęcia konkretnych działań, tj. wypełnienie formularza kontaktowego lub pobranie numeru telefonu. Bez obaw, zadbamy o taką konstrukcję witryny, aby spełniała oczekiwania internautów!


3. Wyprzedzenie konkurencji – musisz pamiętać, że pozycjonowanie to proces czasochłonny, a na efekty trzeba nieco poczekać. Dlatego im dłużej się zastanawiasz, tym dalej jesteś od prestiżowego Google TOP 10. Nie pozwól, aby Twoi rywale szybciej zajęli miejsce przeznaczone specjalnie dla Ciebie!

4. Zwiększona liczba konwersji – a więc określonych działań, jakie użytkownicy podejmują w obrębie Twojej firmowej witryny www. Dla przykładu: pobranie cennika lub wysłanie zapytania o wycenę usługi. Dzięki takim aktywnościom rosną Twoje szanse na sukces!

5. Zwielokrotnione zyski – w końcu nie podróżujemy tylko dla zabicia czasu ;) Skupimy się na optymalizacji Twojej strony internetowej i dostosujemy ją do potrzeb potencjalnych klientów. Również i Google nie pozostanie obojętny wobec tych działań!

Pozycjonowanie sklepów internetowych – Twoi klienci czekają w Google!

Jeśli prowadzisz stacjonarny biznes w Bydgoszczy, a nie chcesz ograniczać sprzedaży wyłącznie do granic miasta, skorzystaj z usługi pozycjonowania sklepów online. Dzięki temu poszerzysz swoją klientelę nie tylko o tę lokalną. Sprawdź, jakie korzyści wówczas na Ciebie czekają!

  • zwiększą się Twoje zyski ze sprzedaży,
  • utorujesz sobie drogę do nowych nabywców,
  • zwiększysz liczbę konwersji,
  • wypromujesz swoją markę,
  • zminimalizujesz koszty prowadzenia biznesu,
  • zaoszczędzisz cenny czas.

E-przedsiębiorco z Bydgoszczy, nie zwlekaj! W naszej SEO „Lokomotywie” jest specjalny wagon, ściśle dostosowany do potrzeb pozycjonowania sklepów internetowych. Możesz liczyć na profesjonalny serwis: wykonamy audyt SEO i załączymy eksperckie narzędzia, dzięki którym będziemy podglądać aktywność w Twoim sklepie online. Uzbrojeni w szczegółowe dane z Google Analytics o liczbie odwiedzających i współczynniku konwersji, opracujemy optymalną strategię marketingową. W efekcie wypozycjonowany przez nas sklep internetowy będzie wabikiem nie tylko na użytkowników, ale także na boty wyszukiwarki. Klienci z łatwością znajdą Cię w gąszczu innych e-biznesów i chętnie dokonają transakcji, a boty - w ramach uznania - zarekomendują Twoją kandydaturę do Google TOP 10!

Pozycjonowanie stron www Bydgoszcz – co wchodzi w skład oferty?

Nasza interaktywna „Lokomotywa” dociera wszędzie – zawitaliśmy więc do Bydgoszczy! Możesz mieć pewność, że podróżując z nami również trafisz dokądkolwiek tylko zechcesz. Działamy wielotorowo, aby zapewnić Ci sukces!

1. Wykonujemy optymalizację SEO
Search Engine Optimization, w skrócie SEO, a więc optymalizacja stron www pod wyszukiwarki internetowe. To kluczowy etap prac nad Twoją witryną, za sprawą którego strona trafi do katalogu wyszukiwarki i zostanie prawidłowo zaindeksowana przez Google. Nie zapomnimy również o kluczowych frazach dla Twojego biznesu, które wygenerują ruch w witrynie. Dodatkowo „porozmawiamy” z algorytmami Google, aby zrozumiały Twoją stronę i dopuściły ją do wyścigu o honorowe miejsce w rankingu wyszukiwarki!


2. Wykorzystujemy sugestywny copywriting
Unikalne, spójne oraz wartościowe teksty rządzą w internecie i skutecznie działają na wyobraźnię potencjalnych klientów. Dzięki temu internauci chętniej dokonują konwersji. Nie zawahamy się więc sięgnąć po moc sugestywnego copywritingu! Dzięki temu możesz liczyć na konkretne działania użytkowników, tj. wysłanie wiadomości z zapytaniem o wycenę, a przede wszystkim – dokonanie zakupów. Nie zapomnimy, aby content był odpowiednio skonstruowany i niepowtarzalny, co pozwoli uniknąć kary od Google i nada witrynie rozpędu w drodze na szczyt wyników wyszukiwania!

3. Przeprowadzamy profesjonalny linkbuilding
Drukowanie banerów i kolportaż ulotek powoli przechodzi do marketingowej historii. Nic dziwnego skoro internet oferuje znacznie lepszą formę promocji. W związku z tym umieścimy linki do Twojej firmowej strony www na prestiżowych portalach branżowych. Profesjonalny linkbuilding to przepustka do zaufania internautów. Skoro trafią do Twojej wirtualnej siedziby, klikając w link zamieszczony w poważanym serwisie, automatycznie uznają Cię za sensownego gracza. A wtedy droga do udanych transakcji i honorowej loży Google znacznie się skróci!


4. Nie zapominamy o analityce internetowej i raportowaniu
Jesteśmy profesjonalistami i polegamy na rzeczowych danych, które sumiennie zbieramy z Twojej witryny internetowej. Dzięki pozyskanym w ten sposób informacjom możemy obliczyć zwrot z inwestycji, śledzić zachowania internautów, a przede wszystkim poprawić efektywność całej kampanii marketingowej. Pozostajemy transparentni: dzięki obszernym raportom sprawdzisz, na ile skutecznie wywiązujemy się z naszych obowiązków. I czy nie zbaczamy z wcześniej wytyczonych torów!

5. Wykonujemy audyt SEO
Zanim wyruszysz z nami w biznesową podróż, Twoja witryna musi przejść obowiązkowy audyt SEO. Chcemy poznać aktualną kondycję strony i sprawdzić, jak prezentuje się na tle branżowych rywali. Szczegółowe dane z audytu SEO to najlepszy drogowskaz dla naszych ekspertów, co należy usprawnić w Twojej firmowej witrynie www, aby poszybowała na sam szczyt listy wyników wyszukiwania!

Pozycjonowanie Bydgoszcz – etapy współpracy

Zanim krzykniesz „odjazd!”, musisz wiedzieć, jakie będą poszczególne etapy naszej wspólnej biznesowej eskapady. E-przedsiębiorco z Bydgoszczy! Specjalnie dla Ciebie prezentujemy przejrzysty rozkład jazdy:

Stacja 1. Dobór najkorzystniejszych fraz kluczowych
Dzięki odpowiednio dobranym słowom kluczowym na Twoją stronę zaczną napływać coraz to nowi klienci. Zanim jednak umieścimy je w witrynie, musimy dokładnie poznać branżę, w której działasz. Jak zwykle wesprzemy się fachowymi i niezawodnymi narzędziami SEO: Semstorm, Planer Słów Kluczowych Google Ads czy Ubersuggest.

Stacja 2. Szczegółowy audyt SEO
Żeby Twoja firmowa witryna www nie „wykoleiła” się na dalszych odcinkach trasy, musi przejść wnikliwy audyt SEO. To dzięki niemu sprawdzimy aktualną kondycję Twojej strony internetowej, żeby podjąć odpowiednie prace optymalizacyjne. Bez audytu SEO nie zamierzamy nawet rozpędzać kół naszej interaktywnej „Lokomotywy”!


Stacja 3. Optymalizacja SEO
Zaopatrzeni w rzeczowe dane z audytu SEO przejdziemy do konkretnych modyfikacji Twojej firmowej wizytówki www. Ulepszymy jej kod źródłowy i zaopatrzymy ją w wartościowe i unikalne treści. Ani się obejrzysz, jak zbliżymy się do celu naszej wspólnej podróży: Google TOP 10!

Stacja 4. Skuteczny marketing treści
Treść króluje w internecie i jest niezmiennie faworyzowana przez wyszukiwarkę. Wartościowe teksty na stronie internetowej podziałają na odbiorców niczym przekonujący handlowcy! Wówczas klienci chętniej dokonają zakupu towarów lub usług, a Ty na własnym portfelu przekonasz się o niekwestionowanej mocy marketingu treści.

Stacja 5. Fachowy linkbuilding
Prestiżowe portale powiązane tematycznie z branżą, w której działasz to idealne miejsca na umieszczenie linków do Twojej wirtualnej siedziby. Gdy użytkownik trafi do Ciebie z poziomu zaufanego serwisu, możesz liczyć na większe zaangażowanie z jego strony.

Stacja 6. Rzetelne raportowanie
W ramach naszej wspólnej biznesowej podróży prześlemy Ci obszerne raporty, dzięki którym zweryfikujesz skuteczność działań naszej agencji SEO. To nie my prosimy o bilet do kontroli!

Dlaczego powinieneś współpracować z naszą agencją SEO?

Uwaga, e-przedsiębiorcy z Bydgoszczy! Nasza SEO „Lokomotywa” czeka na peronie gotowa do odjazdu w kierunku Google TOP 10! Prosimy czym prędzej zająć miejsca w wagonie pierwszej klasy i przygotować się na podróż obfitującą w zyski! Gwarantujemy niezawodną asystę naszych ekspertów od pozycjonowania i pomyślny rozwój Państwa biznesów!

Wybierając usługę pozycjonowania witryny internetowej lub sklepu online torujesz sobie drogę na sam szczyt listy wyników wyszukiwania. A stamtąd najlepiej wypatruje się nowych klientów! Jeśli chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć, jesteśmy do Twojej dyspozycji: napisz, zadzwoń albo wpadnij do naszej siedziby w centrum Poznania. Koła w ruch!