Pozycjonowanie stron Gdańsk


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” zajechała i do krainy Neptuna! Przybywamy wesprzeć tutejszych e-przedsiębiorców i oferujemy pierwszorzędną usługę pozycjonowania stron internetowych. Nie sposób zaprzeczyć, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google przekłada się na rosnące zainteresowanie firmą, a w konsekwencji pomnażanie zysków. Dlatego warto zlecić profesjonalne pozycjonowanie witryny internetowej prawdziwym ekspertom. Niechaj gwizd naszej SEO „Lokomotywy” niesie się po wodach Zatoki!

Czytaj więcej

Czym jest i na czym polega pozycjonowanie stron www?

Aby pozycjonowanie przyniosło pożądane rezultaty, należy wykazać się pokaźną wiedzą i bogatym doświadczeniem branżowym. Zanim Twoja witryna internetowa dotrze na sam szczyt wyników wyszukiwania, nasza ekspercka załoga musi uruchomić szereg niezbędnych działań tj.: audyt SEO, linkbuilding, content marketing czy optymalizację. Nietrudno się domyślić, że pozycjonowanie to proces skomplikowany, a na jego efekty należy nieco poczekać. Gwarantujemy jednak, że gra jest warta świeczki!

Za każdym razem, gdy internauta wpisuje w pasku wyszukiwania konkretne zapytanie, po paru sekundach wyświetlają mu się setki odpowiedzi. Dzielą się one na nieorganiczne oraz organiczne wyniki wyszukiwania. Pierwsze z nich fachowo określa się mianem linków sponsorowanych Google Ads. Automatycznie wyświetlają się one na samym szczycie listy wyników wyszukiwania, jednak ich trwałość i siła oddziaływania najlepiej sprawdzają się podczas krótkotrwałych akcji promocyjnych. Natomiast linki organiczne pozwalają na długo zagościć w rankingu wyszukiwarki, wymagają jednak konsekwentnego i profesjonalnego pozycjonowania.

Działania SEO można również ograniczyć do konkretnego obszaru i z powodzeniem wypromować lokalny biznes. Wówczas wystarczy uwzględnić nazwę miejscowości podczas doboru fraz kluczowych. Przykładowo: prowadzisz sklep odzieżowy w Gdańsku? W takiej sytuacji nazwa miasta stanie się częścią frazy, na którą będziesz się pozycjonować, tj. „sklep odzieżowy Gdańsk”. Wszak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypłynąć na szerokie wody (nie tylko Bałtyku)! ;) Pozycjonowanie pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych klientów nawet spoza granic kraju. Gotowy na rejs?

Jakie są korzyści z pozycjonowania strony?

Pozycjonowanie stron www to obecnie jedna z najskuteczniejszych form wirtualnej promocji. Zajmij swoje miejsce w wagonie pierwszej klasy naszej interaktywnej „Lokomotywy”, a my porozpływamy się nad zaletami działań SEO!

1. Zwiększają ruch w witrynie – pozycjonowanie Twojej wirtualnej wizytówki musi zostać należycie wykonane, aby wabiło coraz to nowych klientów. Grunt to dobrze zoptymalizowana i atrakcyjna wizualnie witryna firmowa, obok której żaden internauta nie przejdzie obojętnie!

2. Przyciągają zaangażowanych użytkowników - działania SEO mają na celu nie tylko zainteresowanie odbiorców Twoją ofertą, ale także sprowokowanie ich do podjęcia konkretnych czynności. Kiedy użytkownicy długo pozostają na stronie, wypełniają formularz kontaktowy albo pobierają numer telefonu, możesz mieć, pewność, że witryna jest idealnie dopasowana do ich potrzeb!


3. Pozwalają wyprzedzić konkurencję – pozycjonowanie to proces czasochłonny, dlatego musisz podjąć szybkie i zdecydowane działania. Nie zastanawiaj się więcej! Im dłużej się wahasz, tym szybciej konkurencja zbliża się do Twojego miejsca w honorowej loży Google…

4. Podnoszą liczbę konwersji – działania SEO mają docelowo przełożyć się na konkretne działania internautów w obrębie Twojej witryny. Abyś sprzedawał i zarabiał więcej, sprowokujemy użytkowników do inicjowania zasadniczych czynności. Zakup towaru lub pobranie cennika usług to doskonały przykład konwersji, która w niedalekiej przyszłości przekonwertuje się w Twój zysk.

5. Pomnażają zyski – działania SEO mają pomóc Ci zarabiać. Bez namacalnych efektów nasza interaktywna „Lokomotywa” stanęłaby w polu… Jednak nie od wczoraj jesteśmy w trasie! Wiemy, jak skonstruować witrynę, aby przemawiała nie tylko do botów wyszukiwarki, ale przede wszystkim do Twoich potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych – Twoi klienci czekają nie tylko w Gdańsku!

Jeżeli klientela w Gdańsku przestaje Ci wystarczać i chciałbyś wyjść ze swoją ofertą do szerszego grona konsumentów, powinieneś wybrać usługę pozycjonowania sklepu online. Wówczas fizyczna siedziba biznesu przestanie Cię ograniczać. I nie tylko! Jakie dodatkowe atrakcje będą na Ciebie czekać?

  • dotrzesz do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów,
  • pomnożysz liczbę konwersji,
  • wypromujesz swoją markę,
  • zwielokrotnisz przychody ze sprzedaży,
  • zmniejszysz koszty prowadzenia biznesu,
  • zaoszczędzisz czas i skupisz się stricte na prowadzeniu działalności.

Pozwól się znaleźć swoim potencjalnym klientom! Czym prędzej wsiadaj do specjalnie zaaranżowanego pod potrzeby sklepów online wagonu naszej „Lokomotywy”! Kompleksowo zadbamy o Twój e-biznes: wykonamy szczegółowy audyt SEO, a także podepniemy fachowe narzędzia analityczne. Dzięki tym zabiegom będziemy mogli śledzić aktywność w Twoim sklepie internetowym, a zebrane rzeczowe dane z Google Analytics pozwolą nam opracować optymalną strategię marketingową. W efekcie wypozycjonowany przez nas sklep internetowy będzie doskonałe przystosowany zarówno do potrzeb robotów wyszukiwarki, jak i oczekiwań internautów. A Twój e-biznes niepostrzeżenie poszybuje na szczyt listy wyników wyszukiwania!

Pozycjonowanie stron www Gdańsk - skład oferty

Pozycjonowanie wymaga działania wielotorowego. Załoga „Lokomotywy” odbyła niejedną trasę w drodze na szczyt wyników wyszukiwania Google. Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie i przekonaj się o naszym profesjonalizmie w takich obszarach pozycjonowania, jak:

1. Optymalizacja SEO
To obowiązkowy punkt naszej biznesowej trasy. Search Engine Optimization, czyli SEO, to pozycjonowanie stron www pod wyszukiwarki internetowe. Eksperci „Lokomotywy” podejmą fachowe działania, aby umożliwić botom zrozumienie Twojej witryny i jej prawidłową indeksację przez Google. Ponadto dobiorą najlepsze frazy kluczowe dla Twojego e-biznesu, a te przełożą się na wzmożony ruch w witrynie.


2. Sugestywny copywriting
Wartościowa, unikalna i angażująca treść potrafi zdziałać cuda i zmaterializować się w spory zysk. Trzeba jednak wiedzieć, jak wykorzystać niezaprzeczalną moc copywritingu. Klient musi czuć, że mówisz jego językiem, a nie tylko próbujesz przypodobać się botom wyszukiwarki. Zdaj się na nas! Przygotujemy bezbłędne treści, które niczym przekonujący handlowcy będą pracować dla Twojego e-biznesu. I to w trybie 24/7!

3. Prawidłowy linkbuilding
Rozwieszanie plakatów i roznoszenie ulotek powoli odchodzi do lamusa. Nic dziwnego, gdyż w sieci nie musisz martwić się drukiem i kolportażem. Wystarczy, że udasz się z nami w podróż w rejony znaczących serwisów branżowych. Tam umieścimy linki do Twojej witryny firmowej, które będą „zaczepiać” internautów i zapraszać ich do Twojej wirtualnej siedziby. Taki zabieg zdecydowanie podniesie poziom zaufania użytkowników do strony firmowej, którą zarządzasz. W końcu przybyli na nią z polecenia sporego gracza!


4. Analityka internetowa oraz raportowanie
Dogłębna analiza danych pozwoli nam zawczasu wyeliminować nieskuteczne działania i poprawić dotychczasową strategię marketingową. Nie zapomnimy więc o analityce internetowej. Dzięki temu będziemy w stanie obliczyć zwrot z inwestycji w promocję oraz zbadać zachowania użytkowników w obrębie Twojej strony www. Ponadto zbierzemy wszystkie pozyskane dane w przejrzystym raporcie, który trafi prosto na Twoją skrzynkę mailową.

5. Wnikliwy audyt SEO
Chciałbyś wiedzieć, jaka jest aktualna kondycja Twojej witryny i jak prezentujesz się na tle konkurencji? My na pewno! Dzięki tej wiedzy dostosujemy nasze przyszłe działania tak, aby zmaksymalizować efektywność kampanii reklamowej i poprawić szwankujące elementy Twojej strony firmowej.

Pozycjonowanie Gdańsk – przebieg współpracy

Dbamy o transparentność na każdym etapie współpracy. Dlatego już na starcie przedstawiamy Ci rozkład jazdy! Sprawdź, jak przebiegnie nasza wspólna biznesowa podróż. Zaczynamy, odjazd!

Stacja 1. Dobór odpowiednich słów kluczowych
Nie rozpędzimy się na dobre bez odpowiedniego paliwa. Dla pozycjonowania są nim słowa kluczowe. Wnikniemy w Twoją branżę, aby poznać panujące w niej trendy. W oparciu o niezawodne narzędzia SEO (Planer Słów Kluczowych Google Ads, Semstorm czy Ubersuggest) przygotujemy listę najtrafniejszych słów kluczowych. Dzięki temu ruch na Twojej stronie firmowej się zagęści!

Stacja 2. Przeprowadzenie szczegółowego audytu SEO
Oprócz zapewnienia należytego paliwa niezbędny będzie przegląd serwisowy marketingowej machiny, pozwalający uniknąć ewentualnej kolizji na dalszych etapach trasy. Dla Twojej witryny jest nim audyt SEO, który da nam wskazówki, co należy usprawnić w obrębie strony internetowej, aby wywindować ją na najwyższe pozycje w rankingu Google.


Stacja 3. Wysokojakościowa optymalizacja SEO
Pora nabrać rozpędu! Na tym etapie przystąpimy do konkretnych napraw Twojej firmowej strony www oraz zaopatrzymy ją w wartościowe treści.

Stacja 4. Efektywny content marketing
Angażujące treści marketingowe nie tylko skutecznie trafiają do świadomości klientów, ale są także wyjątkowo honorowane przez wyszukiwarkę. Świadomi potęgi content marketingu, sięgniemy po nienaganny copywriting! Unikalne, spójne i przekonujące teksty sprowokują internautów do inicjowania cennych konwersji.

Stacja 5. Profesjonalny linkbuilding
W trakcie naszej biznesowej podróży znajdziemy odpowiednio prestiżowe miejsca, w których umieścimy linki do Twojej witryny internetowej. Profesjonalne pozycjonowanie jest ściśle związane z linkbuildingiem. Załoga naszej agencji SEO umieści odnośniki do Twojej witryny firmowej na portalach powiązanych tematycznie z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Dzięki temu użytkownicy będą darzyć Cię coraz większym zaufaniem!

Stacja 6. Dokładne raportowanie
Bilety do kontroli? Nie w tym przypadku! W tej podróży to Ty kontrolujesz nasze poczynania. W każdej chwili możesz sprawdzić skuteczność świadczonej przez nas usługi pozycjonowania, dzięki obszernym i na bieżąco dostarczanym raportom.

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją SEO?

E-przedsiębiorco z Gdańska, czy już dokonałeś wyboru optymalnej usługi pozycjonowania dla Twojego biznesu? Jeśli jeszcze się wahasz, to jednego możesz być pewien: w każdej opcji dajemy Ci gwarancję bezbłędnej asysty! Do tego masz pewność, że pieniądze ulokowane w usługę SEO to doskonała inwestycja w rozwój Twojego przedsięwzięcia. Nawet wówczas, gdy jego zasięg ogranicza się wyłącznie do terytorium Gdańska.

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej strony firmowej w wynikach wyszukiwania Google, a stamtąd wyraźnie dostrzeżesz nadciągającą rzeszę klientów. Tym samym koszt poniesiony na pozycjonowanie witryny internetowej zwróci się po wielokroć! Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz do nas napisać, zadzwonić albo zawitać w naszej siedzibie w centrum Poznania. Czekamy na przypływ!