Pozycjonowanie stron internetowych Gniezno

Divider

**Studio Lokomotywa – Napędzamy Twój Biznes**

Od 2012 roku oferujemy profesjonalną reklamę w internecie. Jesteśmy agencją SEO i SEM, która w sposób rzetelny świadczy usługi nowoczesnego marketingu internetowego. Naszym partnerom biznesowym pomagamy w pozyskiwaniu nowych klientów oraz skutecznie zwiększamy rozpoznawalność marki. Szukasz rozwiązania, dzięki któremu Twoja firma stanie się widoczna w sieci? Postaw na pozycjonowanie!

Pozycjonowanie lokalne - Gniezno

Divider

**Świadczymy usługę pozycjonowania na rynek lokalny**

Jeżeli prowadzisz działalność o charakterze lokalnym i chciałbyś docierać do klientów, którzy poszukują Twoich produktów, bądź usług na terenie miasta Gniezno to ten typ reklamy będzie dla Ciebie najskuteczniejszy. Dlaczego? Osoba szukająca konkretnych słów kluczowych uzupełnionych o nazwę miejscowości to potencjalny klient zainteresowany Twoimi usługami i znajdujący się w lokalizacji powiązanej z Twoją działalnością. Tak więc, skupiamy się tylko na najbardziej trafnych frazach, które wykazują wysoki współczynnik konwersji (czyli skorzystania z oferty Twojej firmy).


Czym charakteryzuje się pozycjonowanie lokalne?


  • Niższe koszty pozycjonowania niż w przypadku fraz ogólnopolskich.
  • Stosunkowo krótszy czas oczekiwania na efekty działań z zakresu pozycjonowania.
  • Docieranie do klientów, którzy aktywnie poszukują usług w rejonie (np. miasta Gniezno lub województwa).
  • Najskuteczniejsze w przypadku działalności o charakterze lokalnym (takich jak: gastronomia, serwis czy fryzjerstwo).
  • Dobieramy frazy uzupełnione o lokalizację, w której prowadzimy działalność np. "pozycjonowanie stron Gniezno" zamiast "pozycjonowanie stron".
Chcesz żebyśmy przygotowali dla Ciebie ofertę na pozycjonowanie? Szybki kontakt : ☎ +48 736 769 550biuro@studiolokomotywa.pl

Pozycjonowanie Gniezno - Cennik

Divider

Zapytaj o bezpłatną wycenę pozycjonowania Twojej strony internetowej naszego doradcę - +48 736 769 550

Usługę pozycjonowania na rynki lokalne, jak np. Gniezno, wyróżnia zasadniczo niższy koszt niż w przypadku fraz ogólnopolskich. Jest to spowodowane przede wszystkim mniejszą konkurencyjnością danych słów kluczowych, gdyż ograniczamy je do wyszukań lokalnych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie osiągnąć wysokie pozycje przy mniejszym nakładzie prac. To z kolei, wpływa na ustalane przez nas ceny pozycjonowania. W przypadku fraz lokalnych koszty pozycjonowania oscylują w przedziale 300zł - 1000zł. Jednakże są one elastyczne i ustalane indywidualnie ze względu na konkurencyjność w branży.