Pozycjonowanie stron Katowice


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” donośnym gwizdem oznajmia swoje przybycie do Katowic!! Właściciele tutejszych biznesów – chcemy razem z Wami podbić e-rynek za pomocą niezawodnego pozycjonowania stron internetowych! Współczesny marketing w sieci to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Im wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania uzyska Twoja firmowa wizytówka www, tym bardziej widoczny będziesz dla potencjalnych klientów. Jednak aby tak się stało, czym prędzej wsiadaj na pokład naszej interaktywnej „Lokomotywy”: załoga doświadczonych ekspertów zadba o skonstruowanie bezbłędnej strategii dla Twojej marki!

Czytaj więcej

Czym jest i na czym polega pozycjonowanie stron www?

Zanim wyruszymy we wspólną biznesową podróż, musisz mieć świadomość tego, że pozycjonowanie to proces złożony i długotrwały. Bez eksperckiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia ciężko uzyskać spektakularne efekty. Twój e-biznes potrzebuje więc asysty prawdziwych profesjonalistów! Rozsiądź się wygodnie, a my podejmiemy kluczowe działania: audyt SEO, linkbuilding, content marketing czy optymalizację strony. Zaufaj naszej doświadczonej załodze!

Coraz więcej osób dołącza do grona poszukiwaczy produktów i usług za pomocą wyszukiwarki Google. Wpisują konkretne zapytanie w pasku wyszukiwania, aby po zaledwie paru sekundach wybierać spośród tysięcy wyników. A te dzielą się na nieorganiczne oraz organiczne. Pierwsze z nich (linki sponsorowane Google Ads) to najlepszy sposób na krótkotrwałą, ale wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki. Natomiast wyniki organiczne wymagają konsekwentnych i profesjonalnych działań SEO, jednak ich efekty utrzymują się znacznie dłużej.


Dodatkowo pozycjonowanie można zawęzić do konkretnego obszaru geograficznego, co jest doskonałym sposobem na promocję lokalnego biznesu. Jeśli prowadzisz np. salon optyczny w Katowicach i chciałbyś skierować swoją ofertę przede wszystkim do miejscowych odbiorców, to wówczas fraza, na którą będziesz się pozycjonować przyjmie następującą formę: „salon optyczny Katowice”. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli Twoje ambicje wykraczają poza terytorium miasta: dzięki pozycjonowaniu, Twoimi klientami mogą stać się nawet osoby spoza granic kraju! Gotowy na podróż do Google TOP 10?

Zalety pozycjonowania strony

Zanim na dobre rozpędzimy koła naszej SEO „Lokomotywy”, opowiemy Ci trochę o atrakcjach, jakie pojawią się w drodze na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Przyjazna załoga i sympatyczna atmosfera - gwarantowane ;)

1. Zwiększy się ruch w Twojej witrynie – a to wszystko dzięki optymalizacji strony i podrasowaniu jej wizerunku. Mało który internauta przejdzie obok niej obojętnie!

2. Przybędzie zaangażowanych użytkowników – którzy będą nie tylko klikać w stronę, ale przede wszystkim przeglądać jej zawartość, wypełniać formularz kontaktowy lub pobierać numer telefonu. Grunt to profesjonalne dopasowanie witryny do potrzeb internautów.


3. Konkurencja zostanie w tyle – jednak aby wygrać wyścig do honorowej loży wybrańców wyszukiwarki, musisz czym prędzej zdecydować się na wybór usługi pozycjonowania. Wciąż miej na uwadze, że w przypadku działań SEO spektakularnych efektów nie uzyskuje się „w jedną noc” – kto szybszy, ten lepszy!

4. Wzrośnie liczba konwersji – jeśli użytkownicy trafią na Twoją firmową stronę www, dobrze, aby pozostawili po sobie konkretny ślad: pobrali cennik bądź wysłali zapytanie ofertowe. To są właśnie konwersje, czyli sprzymierzeńcy Twojej witryny w drodze na szczyt!

5. Pomnożą się Twoje zyski – decydując się na wybór usługi pozycjonowania, możesz być pewien, że poniesione koszta zwrócą się po wielokroć. Dopilnujemy, aby Twoja wirtualna wizytówka była dobrze zoptymalizowana i przede wszystkim skierowana do ludzi (nie tylko do botów wyszukiwarki).

Pozycjonowanie sklepów internetowych – wyjdź naprzeciw klientom w Google!

Biznesmeni XXI wieku to prawdziwi szczęściarze! Internet znosi wiele dotychczasowych ograniczeń. Aby efektywnie prowadzić sprzedaż, nie musisz już ograniczać się wyłącznie do fizycznej siedziby Twojego interesu. Sklep stacjonarny w Katowicach możesz śmiało przenieść do przestrzeni wirtualnej i obserwować idące za tym profity! Rozważ wybór usługi pozycjonowania sklepów online i przekonaj się, że

  • utorujesz sobie drogę do nowych klientów,
  • znacząco zwiększysz konwersję,
  • skutecznie wypromujesz swoją markę,
  • pomnożysz zyski ze sprzedaży,
  • zredukujesz koszty prowadzenia biznesu,
  • zaoszczędzisz cenny czas i skupisz się głównie na prowadzeniu działalności.

Eksplorujemy internet od 2012 roku, więc na pokładzie naszej interaktywnej „Lokomotywy” nie mogło zabraknąć specjalnego wagonu. Jest on ściśle dostosowany do potrzeb kompleksowej obsługi sklepów internetowych, w ramach której nasi eksperci wykonają wnikliwy audyt SEO i załączą fachowe narzędzia do analizy aktywności internautów. Dane, które uzyskamy dzięki Google Analytics, będą najlepszą wskazówką do wytyczenia przyszłych działań SEO i pozwolą określić liczbę odwiedzających lub współczynnik konwersji. To recepta na doskonale wypozycjonowany sklep internetowy, którego funkcjonalność bez wątpienia docenią nie tylko potencjalni klienci, ale także roboty wyszukiwarki. Prędzej czy później Google dowie się, że na e-rynku rodzi się nowy, solidny gracz!

Pozycjonowanie stron www Katowice - skład oferty

Nasza SEO „Lokomotywa” jest gotowa pędzić nawet w najdalsze zakamarki internetu! Z Katowic możesz dotrzeć razem z nami, gdzie tylko zechcesz! Świadomi niekwestionowanej siły wirtualnego marketingu przez lata zgłębialiśmy wiedzę i pozyskiwaliśmy doświadczenie. Dzięki temu nasza agencja SEO w obszarze pozycjonowania działa wielotorowo:

1. Przeprowadzamy optymalizację SEO
Optymalizacja Twojej strony www pod wyszukiwarkę internetową Google to niezbędny etap prac nad widocznością witryny w sieci. Dzięki temu zostanie ona umieszczona wśród wyników wyszukiwania. Nasza załoga ma za zadanie tak „porozmawiać” z algorytmami Google, aby zrozumiały Twoją stronę, a wyszukiwarka dokonała jej prawidłowej indeksacji. Ponadto wybierzemy kluczowe frazy dla Twojego biznesu, a one wygenerują cenny ruch w witrynie i przyprowadzą do Ciebie coraz to nowych klientów.


2. Sięgamy po efektywny copywriting
Powodzenie Twojego e-biznesu w dużej mierze zależy od angażujących i unikalnych treści. Dlatego umiejętnie wykorzystamy moc copywritingu, aby teksty umieszczone na Twojej stronie www zamieniały przypadkowych internautów w lojalnych klientów! Bez wątpienia chętniej zainicjują wówczas konwersje tj.: wysłanie wiadomości z zapytaniem o wycenę usługi, a docelowo – zakup towarów. Pozwól nam wykazać się naszymi zdolnościami lingwistycznymi: dogadamy się nie tylko w języku botów Google, ale przede wszystkim w języku Twoich potencjalnych odbiorców!

3. Zadbamy o linkbuilding
Dzięki temu, że nasza wspólna biznesowa podróż odbywa się w przestrzeni wirtualnej, nie musisz martwić się o druk plakatów promocyjnych lub kolportaż ulotek. Znamy drogę „na skróty” ;) Zajedziemy w okolice sporych branżowych serwisów, a tam umieścimy linki do Twojej firmowej strony www. Wówczas internauci będą bardziej skorzy zaufać Twojej firmie – w końcu trafili do Ciebie z poziomu poważanej witryny! Profesjonalny i nienachlany linkbuilding nada dodatkowego rozpędu Twojej stronie internetowej.


4. Wdrożymy analitykę internetową
Analiza danych to podstawa, abyśmy mogli upewnić się, czy przypadkiem nie zbaczamy z torów. Regularnie zbieramy więc dane z Twojej strony www, gdyż pozwalają nam one obliczyć zwrot z inwestycji, sprawdzić zachowania użytkowników w obrębie witryny, a przede wszystkim zoptymalizować kampanię marketingową. Zebrane informacje nie będą stanowić tajemnicy – dbamy o transparentność! Specjalnie dla Ciebie skonstruujemy obszerne i czytelne raporty, abyś i Ty mógł trzymać rękę na pulsie.

5. Przeprowadzamy audyt SEO
W drodze na szczyt listy wyników wyszukiwania Google nie chcemy się wykoleić! Musimy zawczasu sprawdzić kondycję Twojej strony www, aby dokonać należytych usprawnień. Ponadto przekonamy się, jaka jest jej pozycja względem konkurencyjnych stron i co możemy ulepszyć, aby to Twoja witryna wiodła prym! Nie działamy po omacku, jako profesjonaliści SEO bazujemy na niepodważalnych danych.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszą agencją SEO?

E-przedsiębiorco z Katowic, gotów zabrać swój biznes w podróż na sam szczyt wyników wyszukiwania? W honorowej loży Google wciąż jest miejsce dla Ciebie! Niezależnie od tego, jaki rodzaj usługi SEO wybierzesz, gwarantujemy Ci bezbłędną asystę i profesjonalne działanie! Pozycjonowanie stron internetowych lub sklepów online to obecnie jedna z najskuteczniejszych form promocji. I olbrzymia szansa na rozwój Twojego biznesu, nawet jeśli prowadzisz go głównie stacjonarnie, w Katowicach.

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej strony firmowej w wynikach wyszukiwania Google, A Ty zyskasz nowych nabywców Twoich produktów lub usług. Ani się obejrzysz, jak dobrniemy do stacji końcowej! Jedyne co musisz zrobić, to przekroczyć próg wagonu pierwszej klasy naszej SEO „Lokomotywy”! Jeśli brakuje odpowiedzi na któreś z Twoich pytań, jesteśmy do dyspozycji: napisz, zadzwoń albo odwiedź nas w naszej siedzibie w Poznaniu. 3, 2, 1 – ruszamy!