Pozycjonowanie stron Kraków


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” przybywa do miasta królów i smoków! Zamierzamy wraz z tutejszymi e-biznesmenami podbić rynek za pomocą niezawodnego oręża - pozycjonowania stron www. Współczesny marketing w sieci podlega w dużej mierze regułom wyszukiwarki Google. Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, tym lepsza widoczność dla potencjalnych klientów. Profesjonalne pozycjonowanie witryn internetowych wymaga więc opracowania bezbłędnej strategii. Zapraszamy na nasz pokład!

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron: czym jest i na czym polega?

Pozycjonowanie to proces złożony i długotrwały. Bez eksperckiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia ciężko wspiąć się na sam szczyt wyników wyszukiwania. Nie obędzie się więc bez asysty profesjonalistów! Aby pozycjonowanie było skuteczne, trzeba wiedzieć, jak przeprowadzić niezbędne działania: audyt SEO, linkbuilding, content marketing czy optymalizację strony. Zaufaj naszym ekspertom!

Droga do Twojego e-biznesu zaczyna się w pasku wyszukiwania, w który internauta wpisuje konkretne zapytanie. Po paru sekundach wyświetla mu się cała lista wyników wyszukiwania: nieorganicznych i organicznych. Pierwszy rodzaj to wyniki płatne, tzw. linki sponsorowane Google Ads. Wyświetlają się one na samym szczycie listy, jednak nie gwarantują długotrwałej, wysokiej pozycji w rankingu. Aby na stałe zagościć w elitarnej loży Google TOP 10, trzeba poświęcić więcej pracy i czasu. Krótko mówiąc, należy wybrać usługę pozycjonowania strony internetowej!

Działania SEO można ograniczyć także do konkretnego obszaru geograficznego, po to by wypromować lokalny biznes. Wówczas do wybranej frazy kluczowej przypisywana jest nazwa miejscowości, np. „fryzjer Kraków” lub „restauracja Kraków”. Wszak nie musisz się ograniczać – Twoi klienci mogą czekać w każdym zakątku świata, a już zwłaszcza świata wirtualnego. Dróg do wyboru jest wiele, jednak na pokładzie naszej SEO „Lokomotywy” każda z nich będzie drogą do celu! E-przedsiębiorco z Krakowa, jesteś gotowy do odjazdu?

Korzyści z pozycjonowania strony

Aby zapobiec ewentualnym objawom choroby lokomocyjnej, poopowiadamy Ci o korzyściach, na jakie możesz liczyć, podróżując na pokładzie naszej SEO „Lokomotywy”. Rozsiądź się wygodnie!

1. Zwiększony ruch w witrynie – wyłącznie profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje Ci napływ nowej klienteli. Strona musi być nie tylko dobrze zoptymalizowana, ale także atrakcyjna wizualnie, aby nęcić i zatrzymywać internautów. Masz do usług naszą ekspercką załogę!

2. Coraz więcej zaangażowanych użytkowników – dłuższe odwiedziny na stronie, wypełnienie formularza kontaktowego lub pobranie numeru telefonu przez potencjalnego klienta. O to właśnie chodzi, czyż nie? To zasługa profesjonalnej witryny, dopasowanej do potrzeb internautów!


3. O „stację” przed konkurencją – Twoi biznesowi rywale zapewne już wiedzą, jakie korzyści daje pozycjonowanie stron internetowych. Nie wahaj się dłużej i nie zostawaj w tyle! Im szybciej podejmiesz działanie, tym lepiej dla widoczności Twojej firmy w wyszukiwarce. Nie zapominaj, że pozycjonowanie nie gwarantuje sukcesów „w jedną noc”!

4. Rosnąca liczba konwersji – a to one sprawiają, że każda złotówka wydana na pozycjonowanie strony internetowej zwraca się po wielokroć! Sprowokujemy Twoich potencjalnych klientów do wykonywania konkretnych czynności w obszarze witryny: zakupu towarów lub usług czy pobrania cennika bądź numeru kontaktowego.

5. Rosnące zyski – to one podkręcają tempo naszej wspólnej biznesowej podróży! Witryna internetowa musi być dobrze zoptymalizowana i przede wszystkim skierowana do ludzi, a nie wyłącznie do robotów wyszukiwarki. Mów w języku klientów, a odpowiedzą Ci z nawiązką!

Pozycjonowanie sklepów internetowych – Twoi klienci czekają w Google!

Jeśli prowadzisz sprzedaż stacjonarną w Krakowie i chciałbyś wyjść ze swoją ofertą do nowych klientów, rozważ wybór usługi pozycjonowania sklepów internetowych. Wówczas Twój biznes nie będzie musiał ograniczać się wyłącznie do fizycznej siedziby. Nie ruszając się z Krakowa zdołasz trafić do nabywców nawet spoza granic kraju! Poznaj korzyści, jakie daje pozycjonowanie e-sklepu w wyszukiwarce Google:

  • toruje drogę do nowych klientów,
  • zwiększa konwersję,
  • pomaga wypromować Twoją markę,
  • pomnaża zyski ze sprzedaży,
  • minimalizuje koszty prowadzenia biznesu,
  • pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas.

Nasza SEO „Lokomotywa” dysponuje specjalnym wagonem, dostosowanym ściśle pod potrzeby e-sklepów. Gwarantujemy kompleksowy audyt SEO oraz załączamy specjalistyczne narzędzia do analizy aktywności w Twoim sklepie internetowym. Google Analytics uzbroi nas w precyzyjne dane o liczbie odwiedzających lub współczynniku konwersji, a wówczas opracowanie optymalnej strategii marketingowej będzie tylko kwestią czasu. W efekcie wypozycjonowany przez nas e-biznes świetnie dogada się nie tylko z botami wyszukiwarki, ale przede wszystkim z Twoimi potencjalnymi klientami. Z łatwością namierzą Cię w gąszczu innych sklepów internetowych i w ramach uznania dokonają zakupów. Nie umknie to także uwadze botów, które „doniosą” wyszukiwarce, że warto się z Tobą liczyć!

Pozycjonowanie stron www Kraków - skład oferty

Pozycjonowanie to paliwo dla naszej interaktywnej „Lokomotywy”. Dzięki niemu trafiamy wszędzie, także do Krakowa! A z Krakowa do całego świata – moc wirtualnego marketingu nie zna granic. Dlatego zaufaj naszemu wieloletniemu, branżowemu doświadczeniu i sprawdź nasze profesjonalne umiejętności! Pozycjonowanie to działanie wielotorowe, w skład którego wchodzą:

1. Optymalizacja SEO
Pod skrótem SEO kryje się termin Search Engine Optimization, czyli optymalizacja stron www pod wyszukiwarki internetowe. To niezbędny etap prac nad widocznością Twojej witryny w sieci, równoznaczny z umieszczeniem jej wśród wyników wyszukiwania. Musimy tak „porozmawiać” z algorytmami Google, aby zrozumiały Twoją stronę. Skupiamy się na kluczowych frazach dla Twojego biznesu, które wygenerują cenny ruch w witrynie. Ponadto pracujemy nad udoskonaleniem zawartości strony, aby była prawidłowo indeksowana przez wyszukiwarkę Google.


2. Efektywny copywriting
Powodzenie Twojego e-biznesu zależy od wielu czynników. Jednym z najistotniejszych jest angażujący i unikalny content. Wiemy jak wykorzystać moc copywritingu, aby teksty umieszczone na stronie www działały na Twoich odbiorców niczym przekonujący handlowcy! W ten sposób sprowokujemy potencjalnych klientów np. do wysłania wiadomości z zapytaniem o wycenę usługi, a docelowo - do zakupów! Biegle mówimy nie tylko w języku botów Google, ale zwłaszcza w języku ludzi. Niechaj Tobie mówi to przede wszystkim tyle, że bezbłędny content przekształci się w namacalny zysk dla Twojego e-biznesu!

3. Link building
W ramach naszej biznesowej podróży zajedziemy w konkretne miejsca, w których umieścimy ślady, prowadzące prosto do Twojej witryny internetowej. Mowa o linkach! Odpowiednio duże serwisy, powiązane tematycznie z Twoją branżą, to idealne miejsca, z których mogą do Ciebie trafić nowi klienci. Wówczas też chętniej Ci zaufają, skoro przybyli z polecenia sporego gracza! Możesz liczyć nie tylko na upragnione transakcje, ale także na rosnące zaufanie wyszukiwarki Google. Linkbuilding znacznie skraca trasę na szczyt listy wyników wyszukiwania!


4. Analityka internetowa, raportowanie
Bez dogłębnej analizy danych, nie będziemy do końca pewni, czy zmierzamy w dobrym kierunku. Dlatego sumiennie zbieramy informacje z Twojej witryny internetowej. W przyszłości pozwolą nam one obliczyć zwrot z inwestycji, sprawdzić zachowania użytkowników i przede wszystkim zoptymalizować kampanię marketingową. Co więcej, nie zamierzamy niczego przed Tobą ukrywać! Szczegółowe dane zbierzemy w przejrzystym raporcie, który udostępnimy Ci do wglądu. Dzięki temu sprawdzisz, na ile skuteczne okazały się dotychczasowe działania naszej agencji SEO.

5. Audyt SEO
Zanim na dobre rozpędzimy koła naszej „Lokomotywy”, poddamy Twoją witrynę internetową obowiązkowemu „przeglądowi serwisowemu”. Mowa o audycie SEO. Dzięki niemu dowiemy się, jaka jest kondycja strony, co należy w niej usprawnić i jak prezentuje się ona na tle konkurencji. Nie działamy po omacku, bazujemy wyłącznie na twardych danych!

Pozycjonowanie Kraków – poszczególne etapy współpracy

Drogi e-przedsiębiorco z Krakowa, zanim wyruszymy w trasę, musisz dokładnie poznać rozkład jazdy! Pozycjonowanie opiera się na odpowiednio dobranej strategii marketingowej, dzięki której bezpiecznie dotrzemy do celu. Ty wypatruj korzyści, a my zadbamy o to, aby nie wykoleić się na żadnym z odcinków trasy. No to jazda!

Stacja 1. Dobór słów kluczowych
Na początku wnikniemy w Twoją branżę, aby poznać panujące w niej trendy. Tylko na tej podstawie i z pomocą niezawodnych narzędzi SEO (Planer Słów Kluczowych Google Ads, Semstorm, Ubersuggest) dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe. A te przekształcą się w intensywny ruch na Twojej stronie www!

Stacja 2. Przeprowadzenie audytu SEO
Sprawdzenie kondycji Twojej witryny to punkt wyjściowy dla przyszłych prac optymalizacyjnych podejmowanych przez naszą agencję. Nie obędzie się bez wnikliwego audytu SEO. To dzięki niemu dowiemy się, co należy usprawnić, aby strona wystrzeliła w rankingu wyszukiwarki. Niezmiennie wesprą nas w tym specjalistyczne narzędzia, tj.: Google Speed Insight, Google Mobile Friendly czy Secure Glass.


Stacja 3. Optymalizacja SEO
Wyposażeni w niezbędne dane z audytu SEO przystąpimy do optymalizacji Twojej strony internetowej. Udoskonalimy jej kod źródłowy, wzbogacimy ją o unikalne treści, a w efekcie nadamy rozpędu w drodze na szczyt wyników wyszukiwania Google!

Stacja 4. Skuteczny content marketing
Angażujące treści podziałają jak magnes na Twoich potencjalnych klientów. Nie zawahamy się użyć niekwestionowanej mocy content marketingu! Unikalne, spójne i przekonujące teksty sprowokują internautów do dokonywania konwersji i pomnożą Twoje zyski.

Stacja 5. Linkbuilding
Skuteczne pozycjonowanie nie może obyć się bez profesjonalnego linkbuildingu! W trakcie naszej biznesowej podróży zajedziemy na teren sporych serwisów, powiązanych tematycznie z branżą, w której działasz. Tam umieścimy linki do Twojego e-biznesu, które niczym banery reklamowe zachęcą przyszłych klientów do częstych odwiedzin.

Stacja 6. Raportowanie
W tej podróży to nie my żądamy biletu do kontroli! Umożliwiamy Ci bieżący wgląd w aktualny stan naszych SEO poczynań, których efektywność sprawdzisz w obszernych raportach. Nie ma mowy o jeździe na gapę!

Dlaczego powinieneś współpracować z naszą agencją SEO?

E-przedsiębiorco z Krakowa, gotowy na podróż w wagonie pierwszej klasy? Niezależnie od tego, jaki rodzaj usługi pozycjonowania wybierzesz, gwarantujemy Ci bezbłędną asystę! Pozycjonowanie stron internetowych lub sklepów online to prawdziwa inwestycja w rozwój Twojego biznesu, nawet jeśli prowadzisz go tylko stacjonarnie, w Krakowie.

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej strony firmowej w wynikach wyszukiwania Google, dzięki czemu zyskasz nowych nabywców Twoich produktów lub usług. Koszt poniesiony na pozycjonowanie witryny internetowej zwróci się z nawiązką! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało do nas napisz, zadzwoń lub odwiedź w naszej siedzibie w Poznaniu. Odjazd!