Pozycjonowanie stron Łódź


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” płynnie zajeżdża do Łodzi! Przybywamy jako SEO wsparcie dla tutejszych e-przedsiębiorców. Współczesny marketing w sieci opiera się przede wszystkim na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Obecność strony firmowej w Google TOP 10 przekłada się na niebagatelną ilość potencjalnych klientów! Jednak przepustką do owego zaszczytnego grona jest profesjonalnie przeprowadzone pozycjonowanie witryn internetowych. Słyszysz gwizd naszej „Lokomotywy”? Eksperci SEO już do Ciebie pędzą!

Czytaj więcej

\

Czym jest pozycjonowanie stron i na czym polega?

W poszukiwaniu konkretnych towarów bądź usług internauci najczęściej korzystają z wyszukiwarki Google. Wpisują konkretne zapytanie w pasku wyszukiwania, aby po paru sekundach otrzymać tysiące propozycji. Nic dziwnego więc, że przeglądają maksymalnie 2-3 pierwsze strony wyników wyszukiwania i to zazwyczaj tam kończą poszukiwania. Aby znaleźć się na prestiżowej pierwszej stronie, warto skorzystać z profesjonalnej usługi pozycjonowania.

Pozycjonowanie to skomplikowany proces, a na jego pierwsze efekty trzeba poczekać parę miesięcy. Wszak czymże jest oczekiwanie w porównaniu do długotrwałych korzyści płynących z działań SEO! Jednak pozycjonowanie to misja dla prawdziwych ekspertów, którzy wiedzą, jak prawidłowo przeprowadzić obowiązkowe czynności: audyt SEO, linkbuilding, marketing treści czy optymalizację strony.


Wyniki wyszukiwania można podzielić na dwa typy: nieorganiczne oraz organiczne. Te pierwsze określa się fachowo mianem linków sponsorowanych Google Ads. Są to odnośniki płatne, jednak gwarantują błyskawiczne znalezienie się na samym szczycie wyników wyszukiwania lub tuż pod nimi. Po co więc zabiegać o linki organiczne, zapytasz? Otóż tylko one gwarantują długotrwałą obecność w Google TOP 10, podczas gdy płatne linki sprawdzają się przede wszystkim w przypadku sezonowych akcji marketingowych.

Działania SEO można zastosować również do konkretnego obszaru geograficznego, w celu promocji lokalnego biznesu. Przykładowo: będąc właścicielem apteki w Łodzi, możesz pozycjonować się na konkretną frazę kluczową, zaopatrując ją w nazwę miejscowości – „apteka Łódź”. Jednak internet nie zna ograniczeń i stoi przed Tobą otworem! Dzięki niemu możesz dotrzeć do klientów spoza granic Łodzi, a nawet i kraju! Gotowy wypłynąć na szerokie wody? Nasza SEO „Lokomotywa” zaprasza na pokład!

Zalety pozycjonowania strony www

Zanim wprawimy w ruch koła naszej SEO „Lokomotywy”, opowiemy Ci o atrakcjach, jakie czekają u celu biznesowej podróży. E-przedsiębiorco z Łodzi, rozsiądź się wygodnie i wypatruj za oknem profitów!

1. Zwiększony ruch na stronie – odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa to pierwszy krok do potencjalnych klientów. A gdy jest ponadto atrakcyjna wizualnie, dociera do nich w podskokach! Nasza załoga trzyma trampolinę ;)

2. Coraz więcej zaangażowanych użytkowników – o prawdziwym sukcesie strony świadczy liczba aktywnych odbiorców, którzy nie tylko klikną w odnośnik. Ważne jest, aby pozostawali w witrynie, przeglądając jej zawartość lub wypełnili formularz kontaktowy albo pobrali numer telefonu. Pozwól nam zadbać o dopasowanie Twojej strony www do potrzeb użytkowników!


3. O „stację” przed konkurencją – jeśli do tej pory zastanawiałeś się, jak Twoi rywale to robią, że wciąż oglądasz ich plecy, to teraz już znasz odpowiedź! Nie zwlekaj i zdecyduj się na pozycjonowanie witryny internetowej, zanim całkowicie znikną Ci z oczu ;)

4. Rosnąca liczba konwersji – o skuteczności pozycjonowania świadczą konwersje, czyli czynności, jakie podejmują internauci w obrębie Twojej firmowej strony www. Pozostaw to naszej agencji SEO, już nasza w tym głowa, aby skusić Twoich potencjalnych klientów do zakupu towarów lub usług czy chociażby pobrania cennika albo numeru kontaktowego.

5. Powiększające się zyski – bez nich musielibyśmy zwrócić Ci pieniądze za bilet ;) To jednak nie nastąpi, bo wiemy jak mówić nie tylko w języku botów Google, ale przede wszystkim w języku korzyści. Obok fachowo skonstruowanej pod potrzeby użytkowników witryny żaden internauta nie przejdzie obojętnie!

Pozycjonowanie sklepów internetowych – wyjdź naprzeciw klientom w Google!

Prowadzenie biznesu w XXI w. nie musi już odbywać się wyłącznie stacjonarnie. W związku z tym, jeśli zarządzasz sklepem w Łodzi, ale pragniesz dotrzeć ze swoją ofertą również do klientów spoza terytorium miasta, powinieneś zdecydować się na wybór usługi pozycjonowania sklepów internetowych. Problem zniknie , a w jego miejsce pojawi się szereg korzyści! Oto niektóre z profitów, na jakie możesz liczyć, wybierając pozycjonowanie e-sklepów:

  • utorujesz sobie drogę do nowych klientów,
  • znacznie zwiększysz konwersję,
  • skutecznie wypromujesz swoją markę,
  • pomnożysz zyski ze sprzedaży,
  • zredukujesz koszty prowadzenia biznesu,
  • zaoszczędzisz cenny czas,
  • skupisz się stricte na prowadzeniu działalności.

Przemierzamy internet od 2012 roku, więc w naszej SEO „Lokomotywie” nie mogło zabraknąć specjalistycznego wagonu, zaaranżowanego ściśle pod potrzeby sklepów online. W ramach tej usługi przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO oraz podpinamy eksperckie narzędzia analityczne. Dzięki temu możemy śledzić aktywność w Twoim sklepie internetowym. Google Analytics informuje nas o liczbie odwiedzających, a także o współczynniku konwersji, co nie jest bez znaczenia przy opracowywaniu optymalnej strategii marketingowej. Bez niej ani rusz! Zebrane dane to najlepszy drogowskaz dla przyszłych działań podejmowanych w obszarze Twojego sklepu internetowego. W efekcie wypozycjonowany przez naszą agencję sklep online skradnie uwagę nie tylko potencjalnych klientów, ale także botów wyszukiwarki. Resztę pracy zrobią za nas, donosząc Google, że na e-rynku pojawił się nowy, nie byle jaki gracz!

Pozycjonowanie stron www Łódź – co otrzymasz w ramach oferty?

E-przedsiębiorco z Łodzi, bądź na fali! Wybierz pozycjonowanie strony internetowej i zapomnij o dotychczasowych ograniczeniach. Przekonaj się o niekwestionowanej mocy wirtualnego marketingu i sprawdź nasze bezbłędne umiejętności w takich obszarach pozycjonowania, jak:

1. Optymalizacja SEO
SEO to nic więcej jak skrót od Search Engine Optimization. Pod tym terminem kryje się optymalizacja stron www pod wyszukiwarki internetowe, a zwłaszcza pod najpopularniejszą z nich - Google. Zwykło się mawiać, że jeśli nie ma Cię w internecie, to… nie istniejesz. O ile w życiu codziennym możesz sobie na to pozwolić, to w biznesie nie ma mowy o pozostawaniu w cieniu! Wykorzystaj siłę wirtualnej promocji i dotrzyj do nowych klientów. Optymalizacja to pierwszy krok ku widoczności w sieci! Nasza ekspercka załoga zadba o to, by algorytmy Google zrozumiały Twoją witrynę www, a odpowiednio dobrane frazy kluczowe generowały coraz większy ruch. Popracujemy także nad zawartością strony, aby została prawidłowo zaindeksowana przez wyszukiwarkę.


2. Efektywny copywriting
Aby zachęcić klientów do skorzystania z Twojej oferty, zwrócimy się do nich w języku korzyści. Angażujący i unikalny content działa niczym zmyślny handlowiec! Wykorzystamy potencjał copywritingu, aby odbiorcy podejmowali określone działania, np. wysyłali zapytania o wycenę towarów lub usług, a docelowo – robili zakupy! Pozornie niepozorne ciągi liter potrafią zamienić się w namacalne zyski dla Twojej firmy. Content niezmiennie króluje w sieci i Google ani myśli o jego zdetronizowaniu!

3. Link building
Pozyskiwanie cennych linków to kolejne z zadań, jakie stoi przed załogą „Lokomotywy”. W trakcie naszej wspólnej biznesowej podróży zawieziemy Cię w miejsca, w których warto pozostawić ślad po Twojej firmie. Mowa o sporych serwisach branżowych. Gdy internauta kliknie w link do Twojej witryny internetowej z poziomu poważanego serwisu, niejako automatycznie uzyskujesz rekomendację z tytułu jego renomy. To dla użytkownika znak, że jesteś firmą, której można zaufać! Odtąd droga do udanych transakcji i honorowej loży Google jest już krótka!


4. Analityka internetowa, raportowanie
Monitorowanie i analiza danych to dla nas podstawa do wytyczenia najkorzystniejszych szlaków. Informacje, jakie zbieramy z Twojej witryny internetowej pozwalają na weryfikację dotychczasowych działań. Ponadto pomagają obliczyć zwrot z inwestycji, sprawdzić zachowania internautów w obrębie strony i zoptymalizować kampanię marketingową. Wszystkie dane, które uda nam się pozyskać, trafią do Twojej wiadomości w formie czytelnego raportu. Dzięki temu upewnisz się, czy zmierzamy w dobrym kierunku, a nasza agencja SEO należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

5. Audyt SEO
Nie wyruszymy w podróż bez obowiązkowego przeglądu serwisowego! Dla Twojej witryny www jest to równoznaczne z wykonaniem audytu SEO, który dostarcza niezbędnych informacji o kondycji strony i jej pozycji względem konkurencji. Audyt pozwoli nam również uniknąć działania po omacku: bezsprzeczne dane to najlepsza wskazówka dla naszych ekspertów, co warto usprawnić w obrębie Twojej witryny internetowej.

Pozycjonowanie Łódź – etapy współpracy

I płynnie przechodzimy do kolejnej kwestii – etapów naszej wspólnej biznesowej podróży! E-przedsiębiorco z Łodzi, dla Twojego komfortu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy. Wsiadając na pokład naszej SEO „Lokomotywy” bądź przygotowany na dłuższą podróż, jednak w warunkach iście premium! Co więc składa się na pozycjonowanie Twojej witryny internetowej?

Stacja 1. Dobór słów kluczowych
Żeby dokonać właściwego wyboru fraz kluczowych, musimy wniknąć w Twoją branżę. Dopiero po wstępnym rozeznaniu możemy przystąpić do działania, wspierając się niezawodnymi narzędziami SEO (Planer Słów Kluczowych Google Ads, Semstorm, Ubersuggest). Odpowiednio dobrane słowa kluczowe bez wątpienia przejawią się wzmożonym ruchem w witrynie.

Stacja 2. Przeprowadzenie audytu SEO
Wyruszenie w podróż szwankującym pojazdem prędzej czy później mogłoby zakończyć się katastrofą. Podobnie rzecz ma się w przypadku witryn internetowych. Bez analizy dotychczasowej kondycji strony, próba wypchnięcia jej na sam szczyt okazałaby się jałowa. Dlatego audyt SEO to obowiązek! Pozwoli on naszej załodze wyłapać błędy i usprawnić Twoją witrynę na starcie, aby późniejsze prace optymalizacyjne poszły gładko i przyniosły oczekiwane efekty.


Stacja 3. Optymalizacja SEO
Dane z uprzednio wykonanego audytu SEO pozwolą nam na rozpoczęcie konkretnych prac optymalizacyjnych. Udoskonalimy kod źródłowy Twojej witryny internetowej, zamieścimy na niej unikalne i wartościowe treści, a Ty będziesz obserwować, jak nabiera rozpędu w drodze na szczyt wyników wyszukiwania Google!

Stacja 4. Skuteczny content marketing
Treść panuje w sieci, o czym już zdążyliśmy nadmienić. Wobec tego nie zapomnimy o skonstruowaniu odpowiednio angażujących tekstów, które podziałają jak magnes na Twoich potencjalnych klientów. Spójny, unikalny i przekonujący content marketing jest ojcem niejednej konwersji! A konwersja - matką zysku. Twojego oczywiście ;)

Stacja 5. Linkbuilding
Budowanie sieci linków to kolejne zadanie dla naszej eksperckiej załogi. Umieścimy odnośniki do Twojej witryny firmowej na liczących się serwisach branżowych. Gdy internauta trafi na stronę z poziomu znanego portalu, szanse na zaufanie dla Twojego e-biznesu rosną. A zarazem pozycja witryny w rankingu wyszukiwarki!

Stacja 6. Raportowanie
Nie obawiaj się, że poprosimy Cię o bilet do kontroli! W tej podróży to Ty nas sprawdzasz ;) Regularnie dostarczymy Ci obszerne raporty z dotychczasowych działań, abyś mógł zweryfikować jakość naszych poczynań w zakresie pozycjonowania Twojej witryny internetowej.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą agencję SEO?

E-przedsiębiorco z Łodzi, czy dokonałeś już wyboru? Niezależnie od tego, na jaki rodzaj usługi SEO się zdecydujesz, my zagwarantujemy Ci podróż w wagonie pierwszej klasy! Pozycjonowanie stron internetowych lub sklepów online to niezawodny sposób na pozyskiwanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Dzięki internetowi możesz wypłynąć wszędzie, nie tylko w Łodzi ;)

Pozycjonowanie daje szereg korzyści, pod warunkiem, że zlecisz je ekspertom. Dzięki temu nie tylko będziesz podziwiać wirtualny rynek ze szczytu listy wyników wyszukiwania - koszt poniesiony na usługę pozycjonowania witryny internetowej zwrócą z nawiązką Twoi klienci. Masz dodatkowe pytania? Śmiało! Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w naszej siedzibie w Poznaniu. W drogę!