Pozycjonowanie stron Lublin


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” zawitała do Lublina! Ze szczytu Wieży Trynitarskiej wypatrujemy lokalnych przedsiębiorców, którzy chcieliby wyruszyć z nami w podróż na inny szczyt – wyników wyszukiwania Google. Jesteśmy ekspertami od pozycjonowania witryn internetowych i od 2012 roku z sukcesem dowozimy naszych klientów do upragnionego celu. Wiemy jak opracować bezbłędną strategię, która wywinduje także Twój biznes – zapraszamy na pokład!

Czytaj więcej

Czym jest i na czym polega pozycjonowanie stron?

Na początek przybliżymy Ci sam termin pozycjonowania stron www. SEO to długotrwały i złożony proces, którego głównym celem jest zdobycie jak najwyższej pozycji witryny internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Jak się zapewne domyślasz, nie obejdzie się bez pomocy profesjonalistów, którzy fachowo przeprowadzą niezbędne czynności: audyt SEO, linkbuilding, content marketing czy optymalizację strony. Zdaj się na naszych ekspertów!

Zanim internauta trafi do Twojej wirtualnej siedziby, musi wpisać konkretne zapytanie w pasku wyszukiwania. W odpowiedzi otrzyma tysiące wyników, dlatego jego uwaga skupi się na maksymalnie 2-3 pierwszych stronach. Nie pozwól, aby Twoja witryna pozostała na szarym końcu, daj się zauważyć! Aby znaleźć się na pierwszej stronie organicznych wyników wyszukiwania, potrzebujesz profesjonalnych i konsekwentnych działań SEO. Zawsze możesz wybrać drugą opcję: linki sponsorowane Google Ads, inaczej linki nieorganiczne. Niemal automatycznie wyświetlają się one na samym szczycie rankingu wyszukiwarki, jednak nie gwarantują długotrwałych efektów. Najlepiej sprawdzą się w przypadku sezonowych akcji marketingowych.


Działania SEO można również przeprowadzić na konkretnym obszarze geograficznym, w celu promocji lokalnego biznesu. Dla przykładu: prowadzisz biuro rachunkowe w Lublinie? Wówczas fraza, na którą będziesz się pozycjonować przybierze następującą formę: „biuro rachunkowe Lublin”. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wznieść się daleko ponad Zamek Lubelski! Siła pozycjonowania tkwi w tym, że możesz dotrzeć do klientów nawet po przeciwnej stronie globu. To jak, gotowy na trasę?

Zalety pozycjonowania strony

Aby złagodzić ewentualne objawy choroby lokomocyjnej, przedstawiamy korzyści, jakie czekają na Ciebie w trakcie naszej wspólnej biznesowej eskapady. Pędzimy po kolei!

1. Zwiększy się ruch w Twojej witrynie – aby strona przyciągała uwagę internautów, musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także odpowiednio zoptymalizowana. Wyłącznie profesjonalne pozycjonowanie Twojej firmowej wizytówki umożliwi pozyskanie nowych klientów!

2. Zyskasz coraz więcej zaangażowanych odbiorców - – gdy już przyciągniesz użytkowników na stronę, musisz zadbać o to, aby wykonali konkretne czynności, tj. wypełnienie formularza kontaktowego lub pobranie numeru telefonu. Pozwól, że zajmiemy się należytą konstrukcją Twojej firmowej witryny, aby zamienić przypadkowych internautów w potencjalnych klientów!


3. Będziesz o „stację” przed konkurencją – pamiętaj, że pozycjonowanie nie gwarantuje sukcesów „w jedną noc”! Im szybciej podejmiesz decyzję o wdrożeniu działań SEO, tym bardziej wyprzedzisz swoich biznesowych rywali.

4. Pomnożysz liczbę konwersji – pobranie cennika usług lub wysłanie zapytania o wycenę towaru to świetne przykłady konwersji. Dzięki konkretnym aktywnościom użytkowników w obrębie Twojej witryny, każda złotówka wydana na pozycjonowanie strony www zwróci się po wielokroć!

5. Będziesz liczyć zyski – witryna internetowa, która ma zarabiać, musi być dobrze zoptymalizowana i przede wszystkim skierowana do ludzi. Pozycjonowanie strony wyłącznie pod boty wyszukiwarki to ślepy zaułek!

Pozycjonowanie sklepów internetowych – zdobądź klientów w Google!

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną w Lublinie? Chciałbyś pozyskać nowych nabywców spoza granic miasta – i to nie ruszając się z miejsca? Rozważ wybór usługi pozycjonowania sklepów online w wyszukiwarce Google. Wówczas dotychczasowe ograniczenia znikną, a w ich miejsce pojawi się szereg nowych korzyści:

  • przetrzesz sobie szlaki do nowych klientów,
  • znacznie zwiększysz konwersję,
  • wypromujesz swoją markę i umocnisz jej rangę,
  • pokaźnie zwiększysz zyski ze sprzedaży,
  • znacząco obniżysz koszty prowadzenia biznesu,
  • zaoszczędzisz czas i skupisz się przede wszystkim na prowadzeniu działalności.

Zapraszamy na pokład naszej interaktywnej „Lokomotywy”, a zwłaszcza do wagonu ściśle zaaranżowanego dla potrzeb pozycjonowania sklepów internetowych. Kompleksowo zajmiemy się Twoim biznesem: wykonamy wnikliwy audyt SEO i załączymy specjalistyczne narzędzia do analizy aktywności użytkowników w obrębie witryny. Dzięki danym zebranym z Google Analytics poznamy dokładną liczbę odwiedzających i współczynnik konwersji. Wówczas będziemy mogli opracować optymalną strategię marketingową dla Twojego sklepu online. W efekcie Twój e-biznes będzie czytelny nie tylko dla botów wyszukiwarki, ale przede wszystkim dla potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron www Lublin - skład oferty

Siła oddziaływania wirtualnego marketingu nie zna granic. Dzięki pozycjonowaniu witryny internetowej możesz dotrzeć do klientów nie tylko z Lublina, ale i z całego świata! Grunt to pomoc fachowców z branży SEO, którzy przeprowadzą wielotorowe działania:

1. Optymalizacja SEO
SEO to skrót od Search Engine Optimization, czyli optymalizacji stron www pod wyszukiwarki internetowe. Stanowi ona niezbędny etap prac nad widocznością Twojej witryny w sieci i pozwala umieścić stronę wśród wyników wyszukiwania Google. Nasza ekspercka załoga „porozmawia” z algorytmami Google, aby umożliwić im zrozumienie Twojej witryny internetowej. Oprócz tego skupimy się na doborze najtrafniejszych fraz kluczowych, które pomogą zagęścić ruch w witrynie. Nie zapomnimy również o udoskonaleniu samej strony www, dzięki czemu zostanie prawidłowo zaindeksowana przez wyszukiwarkę Google.


2. Sugestywny copywriting
Nie ma szans na rozkręcenie wirtualnego biznesu bez odpowiednio angażujących treści na firmowej stronie www. Unikalny i wartościowy content to ulubieniec wyszukiwarki, a przede wszystkim najlepszy wabik na potencjalnych klientów. Przekonujące teksty działają na świadomość konsumentów, którzy w efekcie dokonują cennych konwersji. Zaufaj lingwistycznym zdolnościom naszej załogi! Wiemy jak rozmawiać nie tylko w języku robotów wyszukiwarki, ale przede wszystkim w języku korzyści. Sugestywny copywriting przekształci się w namacalny zysk dla Twojego e-biznesu!

3. Profesjonalny linkbuilding
W ramach naszej biznesowej podróży nie zapomnimy o zamieszczeniu linków do Twojej firmowej witryny na prestiżowych portalach branżowych. Internauci, którzy trafią do Ciebie niejako „z polecenia” dużego gracza, chętniej zaufają Twojej firmie i dokonają transakcji. Wzrośnie również zaufanie wyszukiwarki dla Twojej witryny internetowej – fachowy (i nienachlany) linkbuilding znacznie skraca trasę na szczyt listy wyników wyszukiwania Google!


4. Analityka internetowa, raportowanie
Bez dogłębnej analizy danych nie będziemy w stanie zbudować optymalnej strategii marketingowej. Nie wspominając już o możliwości obliczenia zwrotu z inwestycji czy sprawdzenia zachowania użytkowników w obrębie Twojej strony www. Dlatego sumiennie zbieramy dane, które będą idealną wskazówką nie tylko dla naszych ekspertów. Szczegółowe informacje w formie przejrzystego raportu trafią również na Twoją skrzynkę mailową. Dzięki temu sprawdzisz, jak spisuje się nasza agencja SEO i czy przypadkiem nie zbaczamy z uprzednio wyznaczonych torów!

5. Audyt SEO
Twoja witryna musi przejść obowiązkowy audyt SEO, zanim na dobre rozpędzimy koła naszej „Lokomotywy”. Bez informacji o aktualnej kondycji witryny lub jej pozycji względem konkurencyjnych stron, nie będziemy w stanie wprowadzić należytych usprawnień. Nie działamy po omacku, nie chcemy się wykoleić na dalszych etapach trasy!

Pozycjonowanie Lublin – jakie są poszczególne etapy współpracy?

Drogi e-przedsiębiorco z Lublina, poznałeś już korzyści płynące z profesjonalnych działań SEO. Teraz sprawdź rozkład jazdy dla naszej wspólnej biznesowej podróży! Skuteczne pozycjonowanie to efekt odpowiednio dobranej strategii marketingowej, dzięki której bezpiecznie dotrzemy do celu. Zaczynamy!

Stacja 1. Dobór słów kluczowych
Abyśmy mogli dobrać najtrafniejsze frazy kluczowe dla Twojej witryny internetowej, nie obejdzie się bez dokładnego poznania branży, w której działasz. Nasi eksperci zbadają panujące w niej trendy i na tej podstawie dokonają optymalnej selekcji. Celne słowa kluczowe zaprowadzą Twoją stronę www do celu!

Stacja 2. Wykonanie audytu SEO
Wdrażanie prac optymalizacyjnych bez uprzedniego sprawdzenia, co szwankuje w witrynie, rozmija się z celem… Dlatego na samym początku wykonamy wnikliwy audyt SEO za pomocą specjalistycznych narzędzi: Google Speed Insight, Google Mobile Friendly czy Secure Glass. W efekcie tych działań Twoja witryna internetowa poszybuje w rankingu wyszukiwarki!


Stacja 3. Optymalizacja SEO
Wzbogaceni o niezbędne dane z uprzednio wykonanego audytu SEO przystąpimy do prac optymalizacyjnych. Udoskonalimy kod źródłowy Twojej strony www i umieścimy na niej wartościowe treści. Ani się obejrzysz, jak Twoja wirtualna wizytówka nabierze rozpędu!

Stacja 4. Skuteczny marketing treści
Wspominaliśmy już, że wartościowa treść niezmiennie pozostaje w gronie ulubieńców wyszukiwarki. Wszak nie tylko Google ją docenia! Unikalne, spójne i angażujące teksty to wabik na Twoich potencjalnych klientów. Przekonaj się o niekwestionowanej mocy content marketingu!

Stacja 5. Linkbuilding
Nie zapomnimy o umieszczeniu linków do Twojej firmowej strony www na prestiżowych portalach, powiązanych tematycznie z branżą, w której prowadzisz biznes. Profesjonalny linkbuilding to doskonały sposób na zdobycie zainteresowania internautów, i - co równie istotne - ich zaufania.

Stacja 6. Raportowanie
Efektywność naszych działań SEO sprawdzisz na bieżąco w czytelnych i obszernych raportach. Możesz mieć pewność, że w trakcie tej podróży, to nie my poprosimy o bilet do kontroli! Ty przekonaj się, że nie jeździmy na gapę ;)

Dlaczego powinieneś podjąć współpracę z naszą agencją SEO?

E-przedsiębiorco z Lublina, czym prędzej wsiadaj na pokład naszej interaktywnej „Lokomotywy”! Niezależnie od tego, jaki rodzaj usługi pozycjonowania wybierzesz, gwarantujemy, że każda z nich będzie inwestycją w rozwój Twojego biznesu. Nawet jeśli prowadzisz go tylko stacjonarnie, w Lublinie. Ponadto możesz być pewien, że Twoja biznesowa podróż odbędzie się w warunkach iście premium z bezbłędną asystą naszej fachowej załogi!

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej strony firmowej w wynikach wyszukiwania Google, przez co utorujemy Ci drogę do nowych nabywców Twoich produktów lub usług. Oczywiście poniesiesz koszt na pozycjonowanie witryny internetowej, jednak bądź spokojny: zwróci się z nawiązką! Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś porozmawiać? A może wolisz spotkać się twarzą w twarz? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Koła w ruch i cała naprzód!