Pozycjonowanie stron Sosnowiec


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” zawitała do Sosnowca! Czy są tutaj przedsiębiorcy gotowi ruszyć w trasę ku Google TOP 10? Oferujemy pierwszorzędną usługę pozycjonowania, która wzniesie Twój biznes na najwyższy poziom w wynikach wyszukiwania Google! A stamtąd są najlepsze widoki na coraz to nowych odbiorców Twoich produktów bądź usług. Zapraszamy na pokład, wyprzedzimy Twoją konkurencję!

Czytaj więcej

Czym jest pozycjonowanie stron i na czym polega?

Pozycjonowanie to szereg specjalistycznych działań, w efekcie których Twoja witryna uzyska wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarki Google. Wirtualny marketing jest obecnie najskuteczniejszą formą promocji, gdyż coraz więcej osób poszukuje towarów lub usługodawców właśnie w sieci. W tym celu wpisują konkretne zapytanie w pasku wyszukiwania, aby móc wybierać spośród tysięcy wyników. Jak nietrudno się domyślić, mało który internauta będzie przeglądał więcej, niż 2-3 pierwsze strony wyników wyszukiwania. Dlatego skorzystaj z naszej fachowej pomocy, aby to właśnie Twoja firmowa witryna www od razu skradła jego uwagę!

Załoga „Lokomotywy” bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, przeprowadzi obowiązkowe działania: audyt SEO, linkbuilding, marketing treści czy optymalizację strony. Musisz jednak wiedzieć, że pozycjonowanie to proces czaso- i pracochłonny, w którym nie ma drogi na skróty. Aby zaobserwować pierwsze efekty, potrzeba zazwyczaj paru miesięcy. Wszak warto uzbroić się w cierpliwość, bo nagroda za oczekiwanie jest niebagatelna!


Wyniki wyszukiwania Google można podzielić na dwa typy: nieorganiczne oraz organiczne. Te pierwsze to tzw. linki sponsorowane Google Ads, dzięki którym Twoja witryna www znajdzie się na samym szczycie wyników wyszukiwania. Jest to dobra forma doraźnej promocji, gdyż jej efekty utrzymują się dość krótko. Natomiast organiczne wyniki wyszukiwania zapewniają długotrwałą obecność w rankingu wyszukiwarki, jednak aby do tego doszło, nie obejdzie się bez profesjonalnego i konsekwentnego pozycjonowania.

Działania SEO można również wykorzystać, aby wypromować Twój biznes na konkretnym obszarze geograficznym, choćby w Sosnowcu. Jeśli jesteś np. fotografem i chciałbyś reklamować swoje usługi na rynku lokalnym, wówczas fraza kluczowa, na którą będziesz się pozycjonować, przybierze następującą formę: „fotograf Sosnowiec”. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wyruszyć naprzeciw klientom z całego świata! Gotowy przemierzać wirtualne kilometry naszą SEO „Lokomotywą”?

Korzyści z pozycjonowania strony www

Rozsiądź się wygodnie w wagonie pierwszej klasy i sprawdź, jakie korzyści dla Twojego biznesu przyniesie pozycjonowanie firmowej witryny www!

1. Zwiększy się ruch na stronie – kiedy witryna jest odpowiednio zoptymalizowana, a dodatkowo atrakcyjna wizualnie, automatycznie wzrastają jej szanse na pozyskanie nowych odbiorców oraz uznania robotów Google. Nasi eksperci SEO są do Twojej dyspozycji!

2. Przybędzie zaangażowanych użytkowników – gdy już uda się przyciągnąć internautów na stronę, trzeba również zadbać o to, aby witryna spełniała ich potrzeby. To właśnie aktywni odbiorcy, którzy nie tylko odwiedzą stronę, ale też przejrzą jej zawartość lub wypełnią formularz kontaktowy, nadadzą rozpędu Twojemu e-biznesowi!


3. Konkurencja zostanie w tyle – a Ty dumnie wkroczysz do honorowej loży Google! Musisz jednak czym prędzej podjąć decyzję o wdrożeniu działań SEO – wciąż miej na uwadze, że spektakularnych efektów pozycjonowania nie da się uzyskać „w jedną noc”!

4. Wzrośnie liczba konwersji – dobrze wypozycjonowana witryna prowokuje użytkowników do podjęcia konkretnych działań, tj. pobranie numeru telefonu lub wysłanie zapytania o wycenę usługi. Te czynności to doskonałe przykłady konwersji, które finalnie przekształcą się w namacalny zysk dla Twojego e-biznesu.

5. Pomnożą się Twoje zyski – nasza załoga biegle włada nie tylko językiem botów wyszukiwarki, ale przede wszystkim językiem korzyści, co bez wątpienia odczujesz na własnym portfelu!

Pozycjonowanie sklepów internetowych – znajdź klientów w Google!

Biznes XXI wieku przestaje być ograniczany przez fizyczne siedziby, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoją ofertą nawet do odbiorców po przeciwnej stronie globu. Dlatego jeśli nie wystarcza Ci prowadzenie sklepu stacjonarnego w Sosnowcu i chciałbyś wspiąć się na wyższy poziom sprzedaży, koniecznie rozważ wybór usługi pozycjonowania sklepów internetowych. Sprawdź, jak możesz na tym zyskać!

  • pozyskasz nowych klientów,
  • pomnożysz liczbę konwersji,
  • zwielokrotnisz zyski ze sprzedaży,
  • wzmocnisz rozpoznawalność marki,
  • zmniejszysz koszty prowadzenia biznesu,
  • oszczędzisz cenny czas,
  • skupisz się zwłaszcza na prowadzeniu działalności.

Załoga naszej interaktywnej „Lokomotywy” zapewni Ci kompleksowość działań. Dysponujemy specjalnym wagonem, ściśle zaaranżowanym dla potrzeb pozycjonowania sklepów internetowych. W ramach tej usługi wykonamy audyt SEO i nie zapomnimy o załączeniu fachowych narzędzi analitycznych. W efekcie będziemy mogli śledzić aktywność w Twoim sklepie online, poznać liczbę odwiedzających, a także współczynnik konwersji. Ponadto dane z Google Analytics pozwolą nam opracować optymalną strategię marketingową i wyznaczyć tor przyszłych działań dla Twojego e-sklepu. To recepta na zrobienie dobrego wrażenia nie tylko na potencjalnych klientach, ale także na robotach wyszukiwarki!

Pozycjonowanie stron www Sosnowiec – na co możesz liczyć w ramach oferty?

E-przedsiębiorco z Sosnowca, wyrusz z nami na podbój wyszukiwarki Google! Pozycjonowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji Twojego wirtualnego biznesu. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w ramach działań SEO:

1. Optymalizacja SEO
Optymalizacja SEO (skrót od Search Engine Optimization) to jeden z najistotniejszych etapów prac nad promocją Twojej witryny w wyszukiwarce Google. W jej ramach nasi eksperci zadbają, aby algorytmy Google odpowiednio zinterpretowały Twoją stronę www, a wyszukiwarka nie miała problemów z jej prawidłową indeksacją. Następnie przejdą do doboru najtrafniejszych fraz kluczowych dla Twojego biznesu, co spowoduje większy ruch w witrynie


2. Efektywny copywriting
Google niezmiennie honoruje wartościowe i unikalne treści, więc Twoja witryna musi być bogata w angażujące i spójne teksty. Sugestywne przekazy marketingowe to w końcu najlepszy sposób na przyciągnięcie (i zatrzymanie) uwagi odbiorców, którzy wówczas chętniej zainicjują pożądane konwersje. Pozwól, że popiszemy się za Ciebie!

3. Linkbuilding
Współczesny marketing w sieci powoli wypiera tradycyjne formy reklamy. Zamiast plakatów i banerów reklamowych wystarczą… linki. Trzeba tylko wiedzieć, jak umiejętnie przeprowadzić proces linkbuildingu! Zaufaj naszej załodze: „podwieziemy” Twoją firmową witrynę w rejony prestiżowych serwisów, powiązanych tematycznie z branżą, w której działasz. Wówczas internauta będzie bardziej skory Ci zaufać i dokonać transakcji, gdy trafi do Ciebie z poziomu renomowanego portalu.


4. Analityka internetowa, raportowanie
Sumiennie zbieramy informacje z Twojej witryny internetowej, gdyż bez porządnej analizy danych nasza „Lokomotywa” mogłaby utknąć w polu. Szczegółowe parametry stanowią dla nas najlepszy drogowskaz w wytyczaniu przyszłych szlaków promocyjnych: pozwalają obliczyć zwrot z inwestycji, sprawdzić zachowania użytkowników w obrębie witryny, a przede wszystkim zoptymalizować kampanię marketingową. Ponadto wszystkie zebrane informacje udostępnimy Ci w formie przejrzystego raportu, który umożliwi weryfikację dotychczasowych działań naszej agencji SEO.

5. Audyt SEO
Nie rozpoczynamy pozycjonowania bez uprzedniego wykonania audytu SEO! Można go przyrównać do przeglądu technicznego, dzięki któremu dowiemy się, w jakiej kondycji jest Twoja witryna i jak prezentuje się na tle konkurencji. Pozyskane informacje to instrukcja dla naszych ekspertów co warto ulepszyć w obrębie Twojej witryny internetowej. Dzięki temu będzie należycie przygotowana pod późniejsze działania SEO.

Dlaczego powinieneś współpracować z naszą agencją SEO?

Zjeździliśmy kawał internetu - nasza SEO „Lokomotywa” jest w biznesowej podróży od 2012 roku. Przez ten czas nabyliśmy niezbędnych umiejętności i branżowego doświadczenia, aby zapewnić sukces Twojej firmowej witrynie www! Niezależnie od tego, w jakim kierunku zechcesz się z nami udać, gwarantujemy profesjonalną asystę. E-przedsiębiorco z Sosnowca, nie zwlekaj dłużej - zapraszamy na pokład!

Pozycjonowanie strony internetowej to recepta na rozwój Twojego biznesu. Gwarantuje szereg korzyści, pod warunkiem, że zlecisz je prawdziwym ekspertom. Oczywiście zapłacisz za bilet na naszą wspólną biznesową podróż, jednak u celu trasy wydatek zwróci się z nawiązką! Brakuje Ci jeszcze jakiejś informacji? Może chciałbyś porozmawiać z nami osobiście o szczegółach oferty? Droga wolna: pisz, dzwoń albo wpadnij do naszej siedziby w centrum Poznania. Cała naprzód!