Pozycjonowanie stron Szczecin


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” zawitała także do Szczecina. Chcemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom złapać wiatr w biznesowe żagle! Marketing wyszukiwarki to obecnie jedna z najskuteczniejszych form promocji. Jesteśmy ekspertami od pozycjonowania, więc wiemy, w którą stronę podążać, aby dotrzeć do celu – Google TOP 10! Im wyższa pozycja firmowej strony www w wynikach wyszukiwania, tym lepsze widoki na potencjalnych nabywców towarów lub usług. Wypłyń z nami na szerokie wody wirtualnych możliwości!

Czytaj więcej

Czym jest pozycjonowanie stron i na czym polega?

Pozycjonowanie to szereg specjalistycznych czynności, które mają wywindować Twoją stronę internetową na sam szczyt wyników wyszukiwania. Gdy internauta wpisuje w pasku wyszukiwarki konkretne zapytanie, w parę sekund otrzymuje tysiące odpowiedzi. Nic więc dziwnego, że jego uwaga skupia się na maksymalnie 2-3 pierwszych stronach wyników wyszukiwania. Nie pozwól, aby Twój e-biznes pozostał w odmętach internetu - skorzystaj z naszej fachowej pomocy!

Przeprowadzimy obowiązkowe działania: audyt SEO, linkbuilding, marketing treści czy optymalizację strony. Nie obiecujemy błyskawicznych efektów i tempa na miarę superszybkiej kolei Shinkansen! Pozycjonowanie to proces czaso- i pracochłonny, w którym nie ma drogi na skróty. Wszak warto uzbroić się w cierpliwość, aby u celu podróży liczyć niebagatelne zyski!


Wyniki wyszukiwania Google dzielą się na dwa typy: nieorganiczne oraz organiczne. Te pierwsze to tzw. linki sponsorowane Google Ads, które gwarantują błyskawiczne znalezienie się na samym szczycie wyników wyszukiwania lub tuż pod nimi. Są doskonałe dla sezonowych akcji promocyjnych, lecz ich efekty utrzymują się dość krótko. Natomiast organiczne wyniki wyszukiwania zapewniają długotrwałą obecność w rankingu wyszukiwarki, wymagają jednak profesjonalnego i konsekwentnego pozycjonowania.

Działania SEO można również wykorzystać do promocji lokalnego biznesu. Prowadzisz zakład fryzjerski w Szczecinie? Wówczas fraza kluczowa, na którą będziesz się pozycjonować, zostanie połączona z nazwą miejscowości. Dla przykładu: „fryzjer Szczecin” lub „salon fryzjerski Szczecin”. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odbić się od bezpiecznego portu! Internet skrywa morze marketingowych możliwości. Zapraszamy więc na odkrywczą podróż naszą SEO „Lokomotywą”!

Korzyści z pozycjonowania strony www

Rozsiądź się wygodnie w wagonie pierwszej klasy i daj się ponieść opowieściom o benefitach, jakie czekają na Ciebie u celu naszej wspólnej SEO podróży!

1. Zwiększony ruch na stronie – kiedy witryna jest odpowiednio zoptymalizowana, a dodatkowo atrakcyjna wizualnie żaden internauta nie przejdzie obok niej obojętnie. Prawdopodobnie od razu przejdzie, ale do transakcji ;)

2. Coraz więcej zaangażowanych użytkowników - gdy już uda się przyciągnąć użytkowników na stronę, trzeba również zadbać o dopasowanie witryny do ich potrzeb. O prawdziwym sukcesie strony świadczy liczba aktywnych odbiorców, którzy nie tylko odwiedzą stronę, ale też przejrzą jej zawartość lub wypełnią formularz kontaktowy.


3. O „stację” przed konkurencją – kto pierwszy, ten lepszy”. W tym przypadku owa maksyma nabiera mocy: nie zwlekaj i czym prędzej zdecyduj się na usługę pozycjonowania, aby konkurencja nie zajęła Twojego miejsca w honorowej loży Google!

4. Rosnąca liczba konwersji – dobrze wypozycjonowana witryna zmusza użytkowników do podjęcia konkretnych działań. Pobranie numeru telefonu lub wysłanie zapytania o wycenę usługi to doskonały przykład konwersji. Tego typu działania przekształcają się w namacalne zyski.

5. Powiększające się zyski – a to za sprawą odpowiedniej konstrukcji witryny! Nasza załoga biegle włada nie tylko językiem botów wyszukiwarki, ale przede wszystkim językiem korzyści. W wolnym tłumaczeniu oznacza to rosnące przychody dla Twojego e-biznesu ;)

Pozycjonowanie sklepów internetowych – znajdź klientów w Google!

Biznes XXI wieku powoli wykracza poza fizyczne siedziby. Ze swoją ofertą możesz dotrzeć nawet do odbiorców po przeciwnej stronie globu. I to nie ruszając się z miejsca! Jeśli nie wystarcza Ci prowadzenie lokalnego biznesu w Szczecinie i chciałbyś wspiąć się na wyższy poziom sprzedaży, zainwestuj w usługę pozycjonowania sklepów internetowych. Specjalnie dla Ciebie przystępujemy do wyliczania niezaprzeczalnych korzyści!

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • rosnąca liczba konwersji,
  • zwielokrotnione zyski ze sprzedaży,
  • rosnąca rozpoznawalność marki,
  • zmniejszenie kosztów prowadzenia biznesu,
  • oszczędność cennego czasu,
  • skupienie się zwłaszcza na prowadzeniu działalności.

Nasza interaktywna „Lokomotywa” dysponuje specjalnym wagonem, ściśle zaaranżowanym pod potrzeby pozycjonowania sklepów internetowych. Zapewnimy Ci kompleksowość działań: wykonamy audyt SEO i podepniemy fachowe narzędzia analityczne. Te zabiegi pozwolą nam śledzić aktywność w Twoim e-sklepie, poznać liczbę odwiedzających, a także współczynnik konwersji. Dzięki danym z Google Analytics będziemy mogli opracować optymalną strategię marketingową i wyznaczyć tor przyszłych działań. W efekcie wypozycjonowany przez nas sklep online zrobi dobre wrażenie nie tylko na potencjalnych klientach, ale także na robotach wyszukiwarki. Ani się obejrzysz, jak Google zaprosi Cię do honorowej loży dla swoich 10 wybrańców!

Pozycjonowanie stron www Szczecin – na co możesz liczyć w ramach oferty?

E-przedsiębiorco ze Szczecina, podnosimy maszt i ruszamy na podbój wyszukiwarki Google! Pozycjonowanie to najlepszy sposób na promocję Twojego wirtualnego biznesu. Sprawdź nasze profesjonalne umiejętności w następujących obszarach:

1. Optymalizacja SEO
SEO (skrót od Search Engine Optimization) to termin stosowany dla optymalizacji stron www pod wyszukiwarki internetowe. Na początku nasi eksperci zadbają o to, aby algorytmy Google zrozumiały Twoją witrynę. Następnie dobiorą najtrafniejsze frazy kluczowe dla Twojego biznesu, dzięki czemu zagęści się ruch na stronie. Ponadto dopracują zawartość Twojej firmowej witryny www, aby wyszukiwarka nie miała problemów z jej prawidłową indeksacją. Optymalizacja to pierwszy krok w drodze na szczyt listy wyników wyszukiwania!


2. Efektywny copywriting
Content króluje w sieci – Google niezmiennie honoruje wartościowe i unikalne treści. Jeśli chcesz dostać bilet do honorowej loży wybrańców wyszukiwarki, Twoja witryna musi być bogata w angażujące i spójne teksty. Dzięki sugestywnym przekazom odbiorcy chętniej zainicjują pożądane konwersje, np. wyślą zapytanie wycenę, a docelowo - zrobią u Ciebie zakupy. Grunt to przemawianie w języku korzyści, a ten nasza załoga opanowała bezbłędnie!

3. Linkbuilding
Zapomnij o drukowaniu plakatów lub kolportażu ulotek. Internet daje znacznie lepszą alternatywę dla tradycyjnych form reklamy - linki. W ramach naszej biznesowej podróży „podwieziemy” Twoją firmową witrynę w rejony prestiżowych serwisów, powiązanych tematycznie z branżą, w której działasz. Gdy internauta trafi do Ciebie z poziomu renomowanego portalu, jego zaufanie do Twojej firmy automatycznie wzrośnie. Profesjonalny (i nienachlany) linkbuilding znacznie skraca drogę do Google TOP 10!


4. Analityka internetowa, raportowanie
Bez skrupulatnej analizy danych moglibyśmy zabrnąć w ślepy zaułek. Dlatego sumiennie zbieramy informacje z Twojej witryny internetowej, bo stanowią dla nas najlepszy drogowskaz w wytyczaniu przyszłych szlaków! Dzięki szczegółowym danym możemy obliczyć zwrot z inwestycji, sprawdzić zachowania użytkowników w obrębie witryny, a także zoptymalizować kampanię marketingową. Te pomiary to także zbiór cennych wskazówek dla Ciebie! Wszystkie informacje udostępnimy Ci w formie przejrzystego raportu, który umożliwi weryfikację dotychczasowych poczynań naszej agencji SEO.

5. Audyt SEO
Jako profesjonalna agencja nie rozpoczynamy pozycjonowania bez uprzedniego wykonania audytu SEO. Dzięki niemu wiemy, w jakiej kondycji jest Twoja witryna i jak prezentuje się na tle konkurencji. Ponadto audyt wyklucza działanie po omacku. Pozyskane informacje to cenne wskazówki dla naszych ekspertów co warto ulepszyć w obrębie Twojej witryny internetowej, aby była odpowiednio przygotowana pod późniejsze działania SEO.

Pozycjonowanie Szczecin – „rozkład jazdy”, czyli etapy współpracy

Podróż naszą SEO „Lokomotywą” odbywa się w warunkach premium! Zanim wyruszymy ze Szczecina, przedstawiamy Ci rozkład jazdy, czyli poszczególne etapy naszej biznesowej eskapady. A więc po kolei, oto co składa się na pozycjonowanie Twojej strony internetowej:

Stacja 1. Dobór słów kluczowych
Zanim dokonamy wyboru najtrafniejszych fraz kluczowych, wnikniemy w Twoją branżę, aby poznać panujące w niej trendy. Uzbrojeni w niezbędne informacje przystąpimy do działania, wspierając się specjalistycznymi narzędziami SEO (Planer Słów Kluczowych Google Ads, Semstorm, Ubersuggest). Należycie dobrane słowa kluczowe przejawią się wzmożonym ruchem w witrynie!

Stacja 2. Przeprowadzenie audytu SEO
Nie ma mowy o bezpiecznej podróży marketingową machiną bez uprzednio wykonanego przeglądu serwisowego. W przypadku Twojej firmowej witryny www jest to audyt SEO. Musimy poznać aktualną kondycję strony, aby wychwycić ewentualne błędy i na starcie ulepszyć jej strukturę.


Stacja 3. Optymalizacja SEO
Wspierając się danymi pozyskanymi z audytu SEO rozpoczniemy konkretne działania w obrębie Twojej firmowej witryny www. Udoskonalimy jej kod źródłowy i nie zapomnimy o zamieszczeniu wartościowych treści, co w efekcie przyspieszy naszą wspólną podróż na szczyt wyników wyszukiwania Google!

Stacja 4. Skuteczny content marketing
Bez angażujących treści na stronie internetowej nie możesz liczyć na miejsce w honorowej loży 10 wybrańców wyszukiwarki. Google kocha wartościowe, unikalne i spójne przekazy marketingowe, dlatego niezwłocznie przystąpimy do tworzenia mistrzowskich tekstów. Niechaj i Tobie ich lektura umili podróż! ;)

Stacja 5. Linkbuilding
Nasza załoga zadba o umieszczenie linków do Twojej wirtualnej siedziby na prestiżowych serwisach branżowych. Internauta, pomny na renomę portalu, z którego trafił na Twoją stronę www, chętniej obdarzy Cię zaufaniem i przystąpi do transakcji!

Stacja 6. Raportowanie
Cenimy sobie transparentną współpracę, dlatego na każdym etapie działań SEO dostarczymy Ci przejrzyste raporty. Dzięki temu zweryfikujesz skuteczność naszych poczynań i sprawdzisz, czy nie zboczyliśmy z wcześniej wytyczonych torów ;)

Dlaczego powinieneś współpracować z naszą agencją SEO?

Zjeździliśmy kawał internetu, więc wiemy, w którą stronę podążać, aby zapewnić Ci sukces. Nasza SEO „Lokomotywa” jest w biznesowej podróży od 2012 roku. Niezależnie od tego, w jakim kierunku zechcesz się z nami udać, gwarantujemy, że dotrzesz do celu. A ten jest jeden: honorowa loża 10 wybrańców wyszukiwarki Google. E-przedsiębiorco ze Szczecina, zapraszamy na pokład!

Pozycjonowanie gwarantuje szereg korzyści, pod warunkiem, że zlecisz je fachowcom. Oczywiście musisz liczyć się z kosztami, jednak bez obaw – u celu podróży będziesz liczyć przede wszystkim zyski! Jest coś, czego chciałbyś się jeszcze dowiedzieć? A może masz ochotę porozmawiać z nami osobiście? Śmiało! Pisz, dzwoń albo wpadnij do naszej siedziby w centrum Poznania. Cała naprzód!