Pozycjonowanie stron Warszawa


Nasza poznańska SEO „Lokomotywa” nie mogła nie zawitać do stolicy! Spieszymy na pomoc tutejszym właścicielom e-biznesów i oferujemy pierwszorzędną usługę pozycjonowania stron www. Współczesny marketing w sieci opiera się w dużej mierze na wyszukiwarce Google. Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, tym lepsze widoki na potencjalnych klientów. Oczywiście, jak to zwykle bywa, droga na szczyt nie należy do najłatwiejszych. Profesjonalne pozycjonowanie witryn internetowych to zadanie dla prawdziwych ekspertów. Możesz nam zaufać: od 2012 roku z sukcesem dowozimy naszych klientów do upragnionego celu – Google TOP 10! Wsiadasz?

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron: czym jest i na czym polega?

Jak już nadmieniliśmy, pozycjonowanie wymaga eksperckiej wiedzy i doświadczenia. Jest to złożony i długotrwały proces. Aby zapewnić Twojej witrynie internetowej najwyższą pozycję w rankingu wyszukiwarki Google, musimy uruchomić cały zestaw konkretnych działań: audyt SEO, linkbuilding, content marketing oraz optymalizację strony pod kątem jej kodu i treści. Tylko w ten sposób możemy zapewnić Ci maksimum skuteczności tej formy reklamy i pomóc dotrzeć do coraz to nowych klientów.

Gdy internauta wpisuje konkretne zapytanie w pasku wyszukiwania, po paru sekundach otrzymuje całą listę wyników. A te dzielą się na tzw. nieorganiczne i organiczne wyniki wyszukiwania. Pierwsze z nich należą do płatnych wyników i fachowo określa się je mianem linków sponsorowanych Google Ads. Za każde kliknięcie w taką reklamę Google pobiera jednorazową opłatę. Ta forma promocji gwarantuje szybkie pojawienie się Twojej witryny w czołówce wyników wyszukiwania pod konkretną frazą, jednak najlepiej sprawdza się wówczas, gdy chcesz przeprowadzić krótkotrwałą akcję marketingową. Natomiast wysoka pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania wymaga już większego nakładu pracy, ale też… czasu. I tutaj do akcji wkracza pozycjonowanie! Nie licz na błyskawiczne efekty przy wyborze tej formy promocji. Możesz za to mieć pewność, że będziesz liczyć korzyści, gdy Twoja witryna na długo zajmie wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki.


Pozycjonowanie stron internetowych można także przeprowadzić na konkretnym obszarze geograficznym. Wówczas należy uwzględnić pożądaną lokalizację podczas doboru fraz kluczowych. Dla przykładu: prowadzisz autoserwis w Warszawie? W takiej sytuacji nazwa miejscowości na trwałe przylgnie do konkretnej frazy, na którą będziesz się pozycjonować tj. naprawa samochodów Warszawa lub mechanik Warszawa. Jeśli jednak nie chcesz ograniczać się do określonego terytorium, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dotrzeć do potencjalnych klientów nawet i spoza granic kraju!

E-przedsiębiorco z Warszawy, jesteś gotowy na trasę? A może wahasz się jeszcze, w jakim kierunku powinieneś się udać? Sugerujemy wybór pozycjonowania SEO. Podróż potrwa dłużej, ale jej cel będzie zdecydowanie bardziej satysfakcjonujący. Zresztą, sama trasa również! Nasza doświadczona i sympatyczna Załoga zadba o indywidualny rozkład jazdy dla Twojej witryny internetowej i komfort podróży dla Ciebie. Kierunek Google TOP 10, odjazd!

Korzyści z pozycjonowania strony

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg namacalnych korzyści dla Twojej firmy. Rozsiądź się wygodnie, a my opowiemy Ci, na co możesz liczyć, decydując się na podróż naszą interaktywną „Lokomotywą”!

1. Zwiększony ruch w witrynie – umiejętnie przeprowadzony proces pozycjonowania przyprowadzi do Ciebie nowych klientów! Dobrze zoptymalizowana strona działa jak wabik na internautów, a już zwłaszcza wtedy, gdy jest atrakcyjna wizualnie. Pozwól nam przejąć stery!

2. Coraz więcej zaangażowanych użytkowników – profesjonalna witryna, dopasowana do potrzeb internautów może liczyć na ich uznanie. Zaobserwujesz je chociażby w formie dłuższych odwiedzin na stronie, wypełnień formularza kontaktowego lub pobrania numeru telefonu. Te korzyści multiplikują kolejne – Twoja witryna szybciej dotrze na szczyt rankingu Google!


3. O „stację” przed konkurencją – aby wyprzedzić swoich biznesowych rywali, musisz czym prędzej podjąć konkretne działania. Im szybciej zdecydujesz się na pozycjonowanie witryny internetowej, tym lepiej dla Twojej firmy. Pamiętaj, że pozycjonowanie wymaga czasu!

4. Rosnąca liczba konwersji – czyli określonych działań, jakie podejmują internauci w obszarze Twojej witryny, i które dają wymierne rezultaty. W końcu chcesz sprzedawać i zarabiać więcej! Zadbamy o to, aby potencjalni klienci chętniej inicjowali konkretne czynności, tj. zakup towaru, pobranie cennika usług lub numeru telefonu.

5. Rosnące zyski – cel naszej wspólnej podróży! Witryna internetowa to idealne narzędzie do pomnażania zarobków dla każdego przedsiębiorcy. Podstawą jest jednak taka jej konstrukcja, aby klienci czuli, że kierujesz swoją ofertę do nich, a nie tylko do robotów wyszukiwarki. Optymalizacja po raz wtóry!

Pozycjonowanie sklepów internetowych – Twoi klienci czekają w Google!

Prowadzisz biznes stacjonarny w Warszawie i nie chciałbyś ograniczać sprzedaży tylko do tutejszych klientów? Sugerujemy wybór pozycjonowania sklepu internetowego! Dzięki tej usłudze możesz przenieść fizyczną siedzibę sklepu również do przestrzeni wirtualnej. A ta nie zna ograniczeń terytorialnych! Jakie korzyści daje widoczność e-sklepu w wyszukiwarce Google?

  • toruje drogę do większej liczby potencjalnych klientów,
  • podnosi liczbę konwersji,
  • umacnia rangę Twojej marki,
  • znacznie zwiększa przychody ze sprzedaży,
  • redukuje koszty prowadzenia biznesu,
  • pomaga zaoszczędzić Twój cenny czas na prowadzenie działalności.

Nasza SEO „Lokomotywa” dorobiła się pokaźnego wagonu zaaranżowanego ściśle pod potrzeby sklepów internetowych. Wypozycjonowany przez nas e-biznes to gwarancja optymalnego dopasowania witryny nie tylko do wymogów robotów Google, ale przede wszystkim do oczekiwań Twoich potencjalnych klientów. Zadbamy o kompleksowy audyt SEO oraz załączymy odpowiednie narzędzia analityczne, które pozwolą nam śledzić aktywność w Twoim sklepie internetowym. Google Analytics dostarczy precyzyjnych danych o liczbie odwiedzających lub współczynniku konwersji, a to dla nas najlepsza recepta na zbudowanie strategii marketingowej dla Twojego biznesu online!

Dzięki temu internauci z łatwością odnajdą Twój wirtualny sklep w gąszczu „internetowych butików” i z przyjemnością dokonają zakupów! A roboty chętnie „doniosą” wyszukiwarce, że warto wywindować Twój e-biznes na sam szczyt wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron www Warszawa - co wchodzi w skład oferty?

Nasza agencja interaktywna „Lokomotywa” przejechała setki wirtualnych kilometrów. Żadna droga nam niestraszna, dojeżdżamy wszędzie! Czy to Poznań, czy Warszawa… W zakresie pozycjonowania witryn internetowych działamy wielotorowo – w końcu nazwa naszej agencji SEO zobowiązuje! Skorzystaj z wieloletniego, branżowego doświadczenia naszych ekspertów i sprawdź profesjonalne umiejętności Załogi „Lokomotywy” w takich obszarach pozycjonowania jak:

1. Optymalizacja SEO
Optymalizacja SEO, czyli Search Engine Optimization, to niezbędny etap prac nad widocznością Twojej witryny w sieci. Na początek musimy „dogadać się” z algorytmami Google. Podejmujemy specjalistyczne działania, mające na celu umożliwienie botom zrozumienia Twojej witryny. Jest to równoznaczne z umieszczeniem jej wśród wyników wyszukiwania. Dobieramy odpowiednie frazy kluczowe dla Twojego biznesu, aby wygenerować spory ruch w witrynie. Pracujemy również nad udoskonaleniem zawartości strony – tylko w ten sposób może być prawidłowo indeksowana przez wyszukiwarkę.


2. Efektywny copywriting
Angażujące treści na stronie internetowej są niczym bezbłędni handlowcy! Trzeba tylko wiedzieć, jak wykorzystać moc copywritingu. Napiszemy przekonujące i angażujące treści, które sprowokują Twoich klientów do zakupu produktów lub wysłania wiadomości z zapytaniem o wycenę usługi. Unikalne i wartościowe treści to skuteczne treści! Wiemy jak rozmawiać nie tylko w języku botów Google. Ciągi absorbujących zdań skierowanych do Twoich użytkowników przekształcą się w namacalny zysk dla Twojego e-biznesu!

3. Link building
Linkbuilding można przyrównać do tradycyjnej „poczty pantoflowej”. Na czym polega? Otóż w ramach skutecznych działań SEO zadbamy o umieszczenie linków do Twojej witryny na powiązanych tematycznie i zaufanych stronach. Gdy internauta trafi do Ciebie z dużego i popularnego serwisu, zdecydowanie chętniej dokona transakcji na Twojej stronie. A zaufanie klientów jest równoznaczne z zaufaniem botów Google i przyspiesza naszą podróż na szczyt listy wyników wyszukiwania!


4. Analityka internetowa, raportowanie
Analiza danych, jakie zbierzemy z Twojej witryny to doskonały drogowskaz dla przyszłych działań marketingowych. To także możliwość sprawdzenia, na ile skuteczne okazały się dotychczasowe posunięcia naszej agencji SEO. Szczegółowe informacje pozwalają nam obliczyć zwrot z inwestycji w reklamę i zbadać zachowania użytkowników, a przede wszystkim poprawić efektywność kampanii marketingowej. Uzbrojeni w twarde dane przystępujemy do utworzenia raportu, który w przejrzystej formie trafi prosto na Twoją skrzynkę mailową.

5. Audyt SEO
Zbadanie kondycji Twojej strony www jest niezbędne, abyśmy mogli dokonać w przyszłości koniecznych zmian. Nie działamy po omacku! Audyt SEO to niejako przegląd serwisowy, dzięki któremu dowiemy się, jaki jest aktualny stan Twojej witryny internetowej i jak wypadasz na tle konkurencji.

Pozycjonowanie Warszawa – jak przebiega współpraca?

Dla Twojego komfortu w biznesowej podróży przedstawiamy rozkład jazdy, czyli etapy naszej współpracy! Pozycjonowanie wymaga opracowania konkretnej i dobrze dobranej strategii, która przyniesie trwałe korzyści dla Twojego e-biznesu. Nasza SEO „Lokomotywa” zadba o bezbłędne pozycjonowanie na każdym odcinku trasy. A więc po kolei!

Stacja 1. Dobór słów kluczowych
Zanim na dobre rozpędzimy koła marketingowej machiny, musimy poznać Twoją branżę. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać odpowiednie frazy kluczowe, które przełożą się na wzmożony ruch w witrynie. Działamy w oparciu o niezawodne narzędzia SEO, tj. Planer Słów Kluczowych Google Ads, Semstorm czy Ubersuggest.

Stacja 2. Przeprowadzenie audytu SEO
Pora przejść do oględzin samej witryny. Aby opracować skuteczny plan działania, musimy zapoznać się z kondycją Twojej strony www. Dzięki audytowi SEO dowiemy się, co należy usprawnić, aby podnieść jej pozycję w rankingu wyszukiwarki. Opieramy się na danych ze specjalistycznych narzędzi, m. in. Google Speed Insight, Google Mobile Friendly lub Secure Glass.


Stacja 3. Optymalizacja SEO
I przystępujemy do konkretnych napraw! Zaopatrzeni w niezbędne dane z audytu udoskonalamy nie tylko kod źródłowy Twojej strony internetowej, ale także treści, które się na niej znajdują. To pozwoli jej nabrać rozpędu w drodze na szczyt wyników wyszukiwania!

Stacja 4. Skuteczny content marketing
Angażujące treści marketingowe to paliwo dla Twojej strony www! Świadomi potęgi content marketingu, zadbamy o nienaganny copywriting. Tylko unikalne, spójne i przekonujące teksty pomogą Ci przyciągnąć coraz to nowych klientów. Zachęceni angażującymi przekazami chętniej dokonają konwersji.

Stacja 5. Linkbuilding
W trakcie naszej biznesowej podróży podjedziemy w określone miejsca, w których umieścimy linki do Twojej witryny internetowej. Profesjonalne pozycjonowanie nie może obyć się bez linkbuildingu! Nasza agencja SEO zadba o umieszczenie odnośników do Twojego e-biznesu na portalach powiązanych tematycznie z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Dzięki temu użytkownicy będą Cię częściej widywać i darzyć coraz większym zaufaniem.

Stacja 6. Raportowanie
W tej podróży to Ty prosisz nas o bilet do kontroli! Na bieżąco będziemy informować Cię o naszych poczynaniach SEO, a ich efektywność sprawdzisz w obszernych raportach. Nie jeździmy na gapę!

Dlaczego powinieneś współpracować z naszą agencją SEO?

E-przedsiębiorco z Warszawy, czy znasz już kierunek swojej trasy? Potrzebujesz pozycjonowania lokalnego? A może chcesz dotrzeć do klientów z całego kraju? Niezależnie od tego, jakiego wyboru dokonasz, my gwarantujemy pełen profesjonalizm! Pozycjonowanie stron www lub sklepów online to doskonała inwestycja w rozwój Twojego biznesu, nawet jeśli prowadzisz go tylko stacjonarnie, w Warszawie.

Zadbamy o widoczność Twojej strony firmowej w wynikach wyszukiwania Google, dzięki czemu coraz to nowi klienci skorzystają z Twoich produktów lub usług. Koszt poniesiony na pozycjonowanie witryny internetowej zwróci się po wielokroć! Jeśli jeszcze się wahasz lub masz jakieś pytania, nie wahaj się jednego – śmiało do nas napisz, zadzwoń bądź odwiedź w naszej siedzibie w Poznaniu. Koła w ruch!