Pozycjonowanie stron Wrocław


Dzień dobry, Wrocław! Elegancki macie Dworzec Główny ;) Nasza SEO „Lokomotywa” z przyjemnością zajeżdża na peron i poleca się tutejszym e-przedsiębiorcom. Jesteśmy ekspertami od pozycjonowania stron internetowych, którzy od 2012 roku z sukcesem dowożą klientów do celu – Google TOP 10! Nie da się ukryć, że współczesny marketing w sieci w dużej mierze opiera się na dobrej widoczności w wyszukiwarce Google. Im wyższa pozycja firmowej strony www w rankingu wyszukiwarki, tym większe szanse na pozyskiwanie nowych klientów. Grunt to profesjonalnie i bezkolizyjnie przeprowadzony proces pozycjonowania. Zapraszamy więc na nasz pokład do wagonu pierwszej klasy!

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron: czym jest? Na czym polega?

Pozycjonowanie to skomplikowana forma reklamy, która wymaga sporych nakładów cierpliwości. Trzeba wykazać się dużą wiedzą i doświadczeniem, aby wywindować witrynę internetową na sam szczyt wyników wyszukiwania. Na dodatek cały proces wymaga czasu, aby dało się zauważyć pierwsze efekty. Nagroda jest natomiast nie do przecenienia! Wysoka pozycja w rankingu wyszukiwarki utrzymująca się przez długi czas, rekompensuje wysiłki i pomnaża poniesione wydatki.

Zdaj się na nieocenione doświadczenie naszych ekspertów SEO! Doskonale wiemy, jak przeprowadzić niezbędne czynności, tj.: audyt SEO, linkbuilding, marketing treści lub optymalizację strony. Dzięki tym działaniom Twoja witryna ma szansę skraść uwagę internautów, gdy będą poszukiwali produktów lub usług z Twojej branży. A konkurencja jest spora! Gdy użytkownik wpisuje w pasku wyszukiwania konkretne zapytanie, po paru sekundach otrzymuje tysiące odpowiedzi. Zadbamy o to, aby Twoja witryna internetowa nie pozostała na szarym końcu wyników wyszukiwania Google!


W rankingu wyszukiwarki można rozróżnić dwa typy wyników wyszukiwania: nieorganiczne oraz organiczne. Pierwsze z nich to tzw. linki sponsorowane Google Ads, które wyświetlają się na samym szczycie listy. Są one płatne, jednak niemal natychmiastowo gwarantują wysoką pozycję. Wyniki organiczne mają nad nimi tę przewagę, że utrzymują się w rankingu znacznie dłużej, podczas gdy linki sponsorowane najlepiej sprawdzą się przy krótkotrwałych działaniach marketingowych. To od Twoich indywidualnych potrzeb zależy, czy zdecydujesz się na pozycjonowanie bądź pozostaniesz przy doraźnej formie promocji.

Możesz także zawęzić działania SEO do konkretnego obszaru geograficznego, np. Wrocławia. Jesteś dentystą i chcesz wypromować swoje usługi w tym mieście? Nic nie stoi na przeszkodzie! Przy wyborze pozycjonowania lokalnego fraza kluczowa, na którą będziemy Cię promować, zostanie zaopatrzona w nazwę miasta, np. „dentysta Wrocław” lub „stomatolog Wrocław”. Wszak Twoi klienci mogą być wszędzie! Podróżujemy po internecie od paru lat, jednak jego granic nawet nie widać na horyzoncie. Skorzystaj z potęgi marketingu w sieci, wsiadaj na pokład naszej interaktywnej „Lokomotywy”!

Zalety pozycjonowania strony

Oprócz sympatycznej załogi i nienagannej asysty nasza wspólna podróż biznesowa będzie obfitowała w kluczowe korzyści. Na co możesz liczyć, wybierając usługę pozycjonowania firmowej witryny www przez naszą agencję?

1. Zwiększony ruch na stronie – ani się obejrzysz, jak na Twoją stronę zaczną napływać nowi klienci! Zadbamy nie tylko o aspekt wizualny Twojej internetowej wizytówki, ale także zajmiemy się optymalizacją jej kodu źródłowego.

2. Przyprowadzimy zaangażowanych użytkowników - same odwiedziny strony to za mało, aby generowała zyski i pięła się w rankingu wyszukiwarki. Potrzebujesz zaangażowanych użytkowników, którzy dokonają konkretnych aktywności, tj. wypełnienie formularza kontaktowego lub pobranie numeru telefonu. Dopasujemy Twoją stronę www do potrzeb internautów, przez co sprowokujemy ich do działania!


3. Wyprzedzimy Twoją konkurencję – musisz jednak czym prędzej krzyknąć „odjazd!”. Pozycjonowanie wymaga czasu, dlatego im szybciej zdecydujesz się na tę formę promocji, tym bardziej w tyle zostawisz swoich rywali!

4. Podniesiemy liczbę konwersji – wiesz już, że konkretne aktywności użytkowników przekładają się na benefity dla Twojej witryny firmowej. Zakup towarów, pobranie cennika lub wysłanie zapytania o wycenę usługi sprawią, że każda złotówka wydana na pozycjonowanie zwróci się po wielokroć!

5. Pomnożymy Twoje zyski – w końcu to główny napęd naszej biznesowej podróży! Skupimy się na optymalizacji witryny i takiej jej konstrukcji, aby przemawiała zwłaszcza do Twoich potencjalnych klientów, a nie tylko do botów wyszukiwarki.

Pozycjonowanie sklepów internetowych – znajdź klientów w Google!

Prowadzisz sklep we Wrocławiu, jednak nie chcesz ograniczać sprzedaży wyłącznie do terytorium miasta? Poszukujesz nowych klientów z przeróżnych zakątków nie tylko Polski, ale i świata? Oto jesteśmy! Skorzystaj z usługi pozycjonowania sklepów internetowych i nie ograniczaj się wyłącznie do fizycznej siedziby swojego interesu we Wrocławiu. Jakie korzyści na Ciebie czekają, gdy zdecydujesz się na promocję e-sklepu w wyszukiwarce Google?

  • zwiększymy Twoje zyski ze sprzedaży,
  • utorujemy Ci drogę do nowych klientów,
  • zwiększymy liczbę konwersji,
  • pomożemy wypromować Twoją markę,
  • zminimalizujemy koszty, jakie ponosisz na prowadzenie biznesu,
  • pomożemy Ci zaoszczędzić cenny czas.

E-przedsiębiorco z Wrocławia, zainteresowany? Czym prędzej wsiadaj do specjalnie zaaranżowanego wagonu naszej interaktywnej „Lokomotywy”! Możesz liczyć na pełne dopasowanie do potrzeb pozycjonowania sklepów internetowych. Przeprowadzimy szereg niezbędnych działań. Wykonamy audyt SEO i załączymy eksperckie narzędzia, dzięki którym będziemy podglądać aktywność w Twoim e-sklepie. Google Analytics dostarczy nam precyzyjnych danych o liczbie odwiedzających i współczynniku konwersji, a te pozwolą na opracowanie optymalnej strategii marketingowej. Koniec końców wypozycjonowany przez nas sklep internetowy będzie gratką nie tylko dla użytkowników, ale także dla botów wyszukiwarki. Klienci z łatwością znajdą Cię w gąszczu innych e-biznesów i chętnie dokonają transakcji. Nie umknie to uwadze botów, które w ramach uznania zarekomendują Twoją kandydaturę do Google TOP 10!

Pozycjonowanie stron www Wrocław – składowe oferty

Nasza „Lokomotywa” podobnie jak internet nie zna granic! Docieramy wszędzie, także do Wrocławia. Chcesz razem z nami trafić do nowych klientów? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i niekwestionowanym umiejętnościom. Nie bez powodu nazwaliśmy naszą agencję SEO „Lokomotywą”: w ramach pozycjonowania działamy wielotorowo!

1. Wykonamy optymalizację SEO
Search Engine Optimization, czyli w skrócie SEO. Pod tym terminem kryje się optymalizacja stron www pod wyszukiwarki internetowe. Bez tego etapu prac nad witryną nie ma mowy o dalszej podróży. Dzięki niemu strona trafi do katalogu wyszukiwarki i zostanie prawidłowo zaindeksowana przez Google. Skupimy się na kluczowych frazach dla Twojego biznesu, które z kolei wygenerują ruch w witrynie. Ponadto tak „porozmawiamy” z algorytmami Google, aby zrozumiały Twoją stronę i dopuściły ją do wyścigu o honorowe miejsce w rankingu.


2. Zadbamy o efektywny copywriting
Treść rządzi w internecie i nie zanosi się na zmianę tego trendu. Unikalne, spójne i wartościowe teksty podziałają na wyobraźnię Twoich potencjalnych klientów, którzy chętniej dokonają konwersji. Nie zawahamy się użyć niezaprzeczalnej siły sugestywnego copywritingu! Dzięki niemu możesz liczyć na konkretne działania użytkowników, tj. wysłanie wiadomości z zapytaniem o wycenę towaru bądź usługi, a przede wszystkim – dokonanie zakupów. Ponadto odpowiednio skonstruowany i unikalny content pozwoli uniknąć kary od Google i nada rozpędu witrynie w drodze na szczyt wyników wyszukiwania!

3. Przeprowadzimy linkbuilding
Zamiast rozwieszać banery lub rozdawać ulotki, umieścimy odnośniki do Twojej firmowej witryny www na poważanych portalach branżowych. Profesjonalny linkbuilding pomoże Ci zyskać zaufanie internautów. Skoro trafią do Ciebie, klikając w link zamieszczony w prestiżowym serwisie, automatycznie uznają Cię za sensownego gracza. Wówczas droga do udanych transakcji i honorowej loży Google ulegnie znacznemu skróceniu!


4. Zadbamy o analitykę internetową i raportowanie Jako profesjonalna agencja SEO nie działamy po omacku. Opieramy się na rzeczowych danych, które sumiennie zbieramy z Twojej witryny internetowej. Dzięki nim jesteśmy w stanie obliczyć zwrot z inwestycji, śledzić zachowania internautów, a przede wszystkim poprawić efektywność kampanii marketingowej. Wszystkie informacje kumulujemy w przejrzystym raporcie, dzięki któremu sprawdzisz, na ile skutecznie wywiązujemy się z naszych obowiązków.

5. Wykonamy audyt SEO Nie jeździmy na gapę! Zanim na dobre rozpędzimy koła naszej interaktywnej „Lokomotywy”, sprawdzimy kondycję Twojej firmowej wizytówki online za pomocą wnikliwego audytu SEO. Pozwoli on nam zbadać stan witryny, wprowadzić niezbędne poprawki oraz ustalić jej pozycję względem konkurencji. Bez konkretnych danych ani rusz!

Pozycjonowanie Wrocław – jakie są etapy współpracy?

Od samego początku chcemy zagwarantować Ci pełną transparentność, dlatego udostępniamy szczegółowy rozkład jazdy! Podstawą skutecznego pozycjonowania jest dobranie odpowiedniej strategii. E-przedsiębiorco z Wrocławia, poznaj każdy z jej etapów!

Stacja 1. Dobierzemy frazy kluczowe
Żeby zwiększyć ruch w witrynie i zamienić Twoich odbiorców w klientów, musimy wniknąć w branżę, w której działasz. Tylko w ten sposób dobierzemy skuteczne frazy kluczowe. Pomogą nam w tym specjalistyczne narzędzia: Semstorm, Planer Słów Kluczowych Google Ads czy Ubersuggest.

Stacja 2. Przeprowadzimy szczegółowy audyt SEO
Audyt SEO to odpowiednik przeglądu serwisowego, który wyeliminuje ryzyko wykolejenia na dalszych odcinkach trasy. Musimy sprawdzić aktualną kondycję Twojej witryny internetowej, żeby podjąć odpowiednie prace optymalizacyjne. Korzystamy z wiarygodnych i skutecznych narzedzi, tj. Secure Glass, Google Speed Insight lub Google Mobile Friendly. Dzięki wnikliwemu audytowi Twoja strona www będzie pewniej zmierzać na szczyt wyników wyszukiwania!


Stacja 3. Przystąpimy do optymalizacji SEO
Uprzednio wykonany audyt SEO będzie dla nas podstawą do optymalizacji Twojej firmowej wizytówki w sieci. Zajmiemy się ulepszeniem kodu źródłowego strony, zaopatrzymy ją w wartościowe i unikalne treści, co w efekcie przyspieszy naszą wspólną biznesową podróż do honorowej loży Google

Stacja 4. Sięgniemy po skuteczny marketing treści
Wartościowe treści na stronie internetowej to odpowiednik przekonujących handlowców! Dzięki sugestywnym przekazom klienci chętniej dokonają zakupu towarów lub usług. Przekonaj się na własnym portfelu o niekwestionowanej mocy content marketingu!

Stacja 5. Wykonamy linkbuilding
Gdy internauta trafi na Twoją stronę www z poważanego serwisu branżowego, automatycznie wzrośnie jego zaufanie do Twojej firmy. A to za sprawą profesjonalnego linkbuildingu. Umieścimy odnośniki do Twojej witryny na liczących się portalach, powiązanych tematycznie z branżą, w której działasz. Niechaj wabią potencjalnych klientów!

Stacja 6. Zadbamy o raportowanie
I zamykamy wątek kolejnym zapewnieniem o transparentności! W ramach naszej wspólnej biznesowej podróży umożliwimy Ci wgląd w aktualny stan prac nad Twoją witryną. Prześlemy Ci obszerne raporty, dzięki którym zweryfikujesz skuteczność działań naszej agencji SEO.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą agencję SEO?

Zapraszamy wszystkich właścicieli biznesów z Wrocławia na pokład naszej SEO „Lokomotywy”! Pozycjonowanie niejedno ma oblicze, jednak niezależnie od rodzaju wybranej usługi gwarantujemy bezbłędną asystę. Pozwól swojemu biznesowi się rozwijać, nawet jeśli prowadzisz go wyłącznie stacjonarnie, we Wrocławiu.

Wybierając pozycjonowanie witryny internetowej lub sklepu online otwierasz się na nowych klientów. My zadbamy o to, abyś mógł ich wypatrywać ze szczytu listy wyników wyszukiwania! Jeśli chciałbyś z nami porozmawiać, śmiało napisz lub zadzwoń. A jeśli to za mało, to spotkajmy się w naszej siedzibie w Poznaniu. Komu w drogę, temu czas!