Oferta

Divider

Studio Lokomotywa – Napędzamy Twój Biznes

Nie bez kozery nazwaliśmy naszą agencję „Lokomotywa”. Oprócz siły napędowej dla biznesu pozycjonowanie można przyrównać do dłuższej podróży, na którą składa się kilka etapów. Dobór działań uzależniony jest od branży, w której funkcjonujesz, od oczekiwanych przez Ciebie rezultatów, a także od stanu Twojej obecnej witryny oraz obszaru, na jakim działasz. Zarówno cena, jak i trasa współpracy jest zawsze dostosowywana pod Twoje tempo! Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. W obrębie pozycjonowania działamy… wielotorowo.


AUDYT SEO

Nie chciałbyś wyruszyć w trasę szwankującym pojazdem, czyż nie? Nie dość, że komfort takiej podróży pozostawiałby wiele do życzenia, to i samo dotarcie do celu potrwałoby dłużej (o ile w ogóle byłoby możliwe...

Audyt SEO to niejako obowiązkowe badanie techniczne, z tym że przeprowadzone na Twojej stronie internetowej lub sklepie online. Dzięki niemu możemy namierzyć ewentualne błędy optymalizacyjne (zwłaszcza w kodzie strony) albo sprawdzić, w jakim stopniu Twoja witryna jest przystosowana do mobilnego szaleństwa XXI wieku ;) To nieocenione źródło informacji i wskazówek nie tylko dla nas jako ekspertów. Audyt niejako „czyta w myślach” internautom. Sporządzony przez nas raport pozwoli Ci sprawdzić, jakich słów kluczowych używają w poszukiwaniu konkretnych towarów lub usług. Im więcej danych, tym bliżej na pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania!

Możesz być spokojny co do wiarygodności pozyskanych informacji – analizy wykonujemy z zastosowaniem specjalistycznych narzędzi. Naszą uwagę skupiamy zwłaszcza na wynikach zdobytych za pomocą Semstorm oraz Search Console. To one umożliwiają wybór kluczowych fraz dla Twojego biznesu i poprawienie widoczności Twojej strony internetowej lub sklepu online w wyszukiwarce. Z doświadczenia wiemy, że obszerny i skrupulatny audyt SEO pozwoli uniknąć w przyszłości zbędnych kosztów. Szkoda Twoich pieniędzy na dalsze prace z zakresu pozycjonowania, gdy użytkownicy gubią się na stronie, a roboty Google źle interpretują jej treść!

Więcej

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja, czyli słowo kluczowe, tyle że dla pozycjonowania. Na tym etapie przechodzimy już do konkretnych działań. Naoliwiamy całą maszynerię, aby w pełnej krasie zajechała na wysoką...

pozycję w wyszukiwarce! Precyzyjne wyniki audytu SEO to przepustka do skutecznych prac zarówno nad warstwą techniczną, jak i tekstową Twojej strony internetowej lub sklepu online. Rozpoczynamy od nakreślenia planu rozmieszczenia wybranych fraz kluczowych w strategicznych miejscach w witrynie. To nie tylko ukłon w stronę algorytmów Google. To przede wszystkim wabik na potencjalnych klientów. Intuicyjna, czytelna i odpowiadająca na potrzeby internautów witryna nie powinna widnieć tylko u Twojej konkurencji! Wprowadzimy ulepszenia w kodzie Twojej strony, a później skupimy się na jej poszczególnych parametrach. Cierpliwość to cnota, jednak rzadko spotykana, zwłaszcza w internecie! Zresztą, czy sam nie rezygnujesz z przeglądania witryn, które wolno się ładują? Szybkość wczytywania się treści to jedno. Strona www musi być responsywna! Nic nie wskazuje na schyłek miłości internautów do urządzeń mobilnych ;) Nie zapominamy także o kompresji grafik na stronie i stworzeniu pliku z dokładną mapą witryny, aby poprawić jej ogólną wydajność.

Pora na treści! Opracowanie wartościowego contentu to dla nas priorytet. Nie chcemy, aby Google wlepił nam mandat po drodze - kopiowanie treści jest surowo zabronione! Unikalność tekstów na stronie internetowej to podstawa. Możemy je napisać od zera albo skutecznie zmodyfikować te, którymi już dysponujesz. Nie musisz zaprzątać sobie głowy wymogami SEO, a dla nas to standardowe działanie. Wiemy, jaka powinna być hierarchia nagłówków, naturalnie operujemy frazami kluczowymi, rozsądnie umieszczamy linki wewnętrzne, a z META Title i META Description jesteśmy za pan brat! W skrócie – operujemy językiem zrozumiałym zarówno dla robotów wyszukiwarek, jak i dla użytkowników sieci.

Niczego przed Tobą nie ukryjemy! Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia pozycjonowania wyślemy Ci szczegółowy raport, w którym punkt po punkcie będziesz mógł sprawdzić, jak się spisujemy i w jakim tempie zmierzamy na szczyt wyników wyszukiwania

Więcej

LINK BUILDING

Co kryje się pod tym relatywnie nowym pojęciem? Recepta na ekspansję Twojej strony internetowej lub sklepu online! Gdy już odpowiednio przeanalizujemy i zoptymalizujemy witrynę...

rozejrzymy się za najlepszymi miejscami, w których można pozostawić „ślad” prowadzący do Twojego miejsca w sieci. Celujemy w mocne domeny, które zdecydowanie podnoszą jakość umieszczonych linków. Oczywiście muszą to być serwisy powiązane tematycznie z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Nie bez znaczenia jest też ruch na danej stronie i jej wiarygodność dla robotów wyszukiwarek.

Pozyskiwanie wartościowych linków z witryn cieszących się renomą to nie lada wyzwanie, jednak (jak zapewne się domyślasz) gra jest warta świeczki! Bezpieczne linkowanie, prowadzone z głową i zgodnie z wytycznymi Google (które notabene mają tendencje do częstych zmian) to nie droga na skróty. Sztuka profesjonalnego link buildingu wymaga wieloletniej znajomości specyfiki branży i unikania zabronionych praktyk. Zatem pozyskiwanie linków z cenionych serwisów tematycznych lub blogów oraz budowanie wiarygodności Twojej domeny nie odbędzie się w jedną noc! Pozostaw nam to odpowiedzialne zadanie, a Ty usiądź wygodnie i obserwuj przez okno, jak systematycznie zbliżamy się do stacji docelowej – TOP w wynikach wyszukiwania!

Więcej

MAPY SEO

Google dąży do maksymalnego ułatwiania życia swoim użytkownikom. Automatycznie przyświeca nam ten sam cel! W Google Maps możemy umieścić esencję tego, co znajduje się na...

Twojej stronie www, aby internauta błyskawicznie znalazł interesujące go informacje. Jest to wyjątkowo przydatna opcja, która doskonale sprawdza się podczas promocji firm lokalnych z fizyczną siedzibą. Warto zawierzyć sprzyjającym statystykom i zadbać o dobrą widoczność oraz wysoką pozycję na mapach. Wystarczy, że podasz najważniejsze dane, a Google zaserwuje Cię potencjalnym klientom „w pigułce”!

Google Maps codziennie pomaga tysiącom internautów znajdować szukane przez nich towary bądź usługi. Jeśli jeszcze nie masz tam swojej wizytówki, to zapewne konkurencja wykorzystała Twoją nieobecność. Wychodzimy Ci naprzeciw! Cała procedura nie jest skomplikowana, a potencjalne korzyści – na wyciągnięcie ręki. Możemy wyręczyć Cię z zakładania wizytówki w Google Maps, a to w praktyce oznacza, że nie zużyjesz energii na uzupełnianie profilu, dodawanie zdjęć i logotypów, wpisywanie danych teleadresowych albo przygotowywanie skrótu oferty. Na naszych barkach spocznie także pozycjonowanie Twojej wizytówki w mapach. Ani na chwilę nie zapomnimy, że podróżujesz wagonem pierwszej klasy i należy Ci się bezbłędny serwis!

Więcej