Z „Lokomotywą” miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Każdą wymianę informacji załatwialiśmy drogą telefoniczną i mailową – konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej taką o jaką mi chodziło. Również na etapie kiedy delikatnie moja koncepcja się zmieniła nie było problemu aby wdrożyć to w już działającą stronę. Dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie strony www, szybka i sprawna wymiana informacji.
Jestem zadowolony z wyniku końcowego mojej nowej strony internetowej i z całą pewnością polecam i będę polecał poznańską „Lokomotywę”.

Acer – Chirurgia Drzew mgr. inż. Tomasz Chandze

Jesteśmy związani z Studio Lokomotywa od stosunkowo niedługiego czasu, ale rzetelność, zaangażowanie oraz elastyczność pracowników Studia pozwala nam powiedzieć tylko jedno: firma działa na 100% i polecam każdemu. Widać, że naprawdę działają w kwestii pozycjonowania naszej strony, są otwarci na nasze propozycje i mają odpowiednie podejście do klienta.

Szydłowski Logistyka Sp. z o.o. - Dariusz Szydłowski

Z firmą „Studio Lokomotywa” spotkaliśmy się podczas budowy całkowicie nowej strony internetowej. Pracownicy firmy w początkowym etapie zebrali informację odnośnie mojego pomysłu a następnie przedstawili swoją wizję jak powinna wyglądać strona internetowa naszej firmy. Niespełna kilkanaście dni później otrzymałam wstępny projekt, którego nie korygowałam bo był idealnym odzwierciedleniem mojej wizualizacji.
Sprawnie i szybko nowy serwis internetowy został wdrożony. Telefonicznie "krok po kroku" zostałem oprowadzony po panelu administracyjnym mojej strony oraz otrzymałem pomocne materiały instruktażowe.
Z czystym sumieniem mogę polecić poznańską firmę „Studio Lokomotywa”, która trafnie zbadała moje potrzeby, zaproponowała pomysł i rozwiązanie a na końcu przeszła płynnie do realizacji zlecenia.

SABO - Firma sprzątająca, Sebastian Adamski

Firma Lokomotywa – z siedzibą w Poznaniu ul. Jana Gorczyczewskiego 7/8 stworzyła dla naszej restauracji stronę internetową restauracjalotos pl. Prace obejmowały projekt strony głównej, szaty graficznej, wprowadzenie tekstu ,zdjęć i filmów na podstrony. Dodatkowo projektanci firmy wykonali nowe logo naszej restauracji.
Kompetencje oraz zaangażowanie pracowników firmy Lokomotywa oceniamy bardzo wysoko. Prace były prowadzone z niezwykłą starannością, ukończone w umówionym terminie i zgodnie z ustaloną na początku wyceną.
Studio Lokomotywa cały czas obsługuje nasz serwis wykazując się dużą elastycznością i zrozumieniem naszych specyficznych potrzeb. Nasze doświadczenia w zakresie współpracy z tą firmą skłaniają nas do kontynuowania współpracy i jednocześnie pozwalają nam zarekomendować usługi tej firmy.

Restauracja Lotos, Hanna Szymańska - współwłaściciel

Realizacja projektu przebiegła sprawnie i według naszych oczekiwań. Nie znaliśmy się na zagadnieniach z zakresu hostingu - doradcy Lokomotywy załatwili kwestię w moim imieniu. Wszystkie prace były wykonywane solidnie, terminowo oraz profesjonalnie.

Motel Łasuch - Janusz Niemczyński

(...) Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność, profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których firma zatrudnia. Dzięki stronie internetowej poprawiliśmy sposób komunikowania się z klientami w internecie (...)

Metalik S.C. - Marek Buszka

(...) Od początku naszej współpracy LOKOMOTYWA wykazała się profesjonalnym podejściem w projektowaniu i zarządzaniu naszą stroną www. Nasze pomysły realizowane były szybko i sprawnie, a przedstawiciele firmy byli otwarci na wszelkie sugestie oraz wskazówki. Z uwagi na fakt, że była to pierwsze strona www naszej firmy, było dla nas znaczące aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby (...)

FHU Kamienica - Erletta Rapita

Zamówiłem budowę strony internetowej w Studio Lokomotywa i jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta i czasu realizacji. Co dla mnie było ważne podczas współpracy to: duża cierpliwość i wysoka kultura rozmów i fachowa szybka realizacja moich pomysłów. Chciałbym szczerze polecić "Lokomotywę", ponieważ oszczędzicie sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Czas realizacji jest w tym przypadku bardzo ważny a oni robią to naprawdę ekspresowo i co ważne solidnie (...)

Pizzeria Palermo - Tomasz Szymanik

W trakcie prac nad stworzeniem strony, dochodziło do częstych kontaktów telefonicznych inicjowanych zarówno przez firmę "Lokomotywa" jak i przeze mnie. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione. Zlecenie zostało wykonane wzorowo, zgodnie z umową i w umówionym terminie (...)

Restauracja Lubuska - Damian Andrzejewski

Niniejszym pragniemy zarekomendować współpracę z firmą Lokomotywa jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Podczas dotychczasowej współpracy z firmą Lokomotywa oraz cały zespół pracowników dał się poznać jako sumienny i rzetelny partner. Wysoka kultura oraz cierpliwość i dyspozycyjność Zespołu firmy, stwarza doskonałą atmosferę współpracy. Główną zaletą jest fakt, iż nasze problemy są rozwiązywane na bieżąco i w bardzo krótkim czasie (...)

Restauracja Zamkowa - Dariusz Kunikowski