Przenieś swój biznes do sieci

Uruchom własny sklep internetowy

Sklepy internetowe to coraz powszechniejszy kanał dystrybucji, dzięki któremu można osiągnąć znacznie lepsze wyniki sprzedażowe.

Sklepy internetowe są często odwiedzane przez Polaków

Czy mogą więc Państwo pozwolić sobie na nieobecność w branży e-commerce?

Jeśli odpowiedź brzmi: NIE, czas pomyśleć o przeniesieniu swojego sklepu także do sieci. Dzięki temu dotrą Państwo z ofertą do znacznie większego grona klientów, osiągając dużo większe zyski.

Nowoczesne sklepy internetowe w zasięgu Państwa możliwości

Wcale nie muszą Państwo ograniczać się do zakupu gotowego oprogramowania pozwalającego na uruchomienie e-sklepu, które kusi atrakcyjną ceną.

Proponujemy nowoczesne, wydajne i bezpieczne sklepy internetowe dla firm z miasta Poznań, oparte na Wordpressie – jednej z najbardziej popularnych platform. Platformie, która daje wiele możliwości i pozwala stworzyć e-sklep dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać sklepy internetowe na Wordpressie?

  • Prosta i intuicyjna obsługa - Wordpress słynie z prostej i bardzo intuicyjnej obsługi. Dzięki temu nawet brak jakichkolwiek doświadczeń w obsłudze nie stanowi przeszkody.
  • Tańsze niż inne sklepy internetowe - Sklepy internetowe bazujące na Wordpressie to znacznie tańsze rozwiązanie. Tańsze w tym przypadku wcale nie znaczy gorsze. E-sklep jest równie wydajny i może przynieść oczekiwany wzrost sprzedaży.
  • Dostęp do wielu szablonów - E-sklepy na Wordpressie to możliwość skorzystania z obszernej bazy gotowych już szablonów. Takich, których grafikę z łatwością dopasujesz do swojej branży. Takich, które będą wyglądać efektownie i nowocześnie. Takich, które wyróżnią Państwa spośród innych sklepów internetowych – szczególnie tych bazujących na gotowym oprogramowaniu.
  • Możliwość zainstalowania wielu wtyczek - Do sklepów internetowych opartych na Wordpressie można zainstalować wiele dodatkowych wtyczek. Dzięki temu można poprawić funkcjonalność, dostosować sklep do indywidualnych oczekiwań, itp. Wordpress daje bardzo wiele możliwości.
  • Lepsza integracja ze stroną www na Wordpressie - Jeśli posiadają Państwo firmową stronę internetową opartą na Wordpressie, sklep internetowy w tym samym systemie oznacza sprawniejszą i lepszą integrację.

Sprzedawaj swoje produkty i usługi on-line

Już teraz mogą Państwo skontaktować się z nami i uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszych produktów.