trendy www 2018

Po 4 minionych miesiącach roku 2018, jak co roku, zauważamy dynamicznie zmieniające się trendy w web design’ie. Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć atrakcyjność i funkcjonalność swojej strony, koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas infografiką. Poznanie najnowszych trendów i podążanie za zmianami jest bardzo ważne, ponieważ świeżość oraz innowacyjne rozwiązania przyciągną i zainteresują użytkowników na dłużej.

 

Trendy w stronach WWW


Martyna Wąsowicz

W Lokomotywie od pewnego czasu zajmuję się doradztwem do spraw marketingu internetowego. To właśnie ze mną możecie porozmawiać o stronach www, a ja z chęcią odpowiem na każde wasze pytanie. Prywatnie uzależniona od sportu studentka dietetyki :)

3 Comments

 1. Robert napisał(a):

  Minimalizm zawsze w modzie.. Przeróżne funkcje przychodzą i odchodzą, ale zawsze jedno jest pewne – za dużo elementów ściśniętych na ekranie to po prostu ohyda. Niech jeszcze do tego dojdzie brak optymalizacji i mamy potwora.

 2. Błażej napisał(a):

  To jest lista na 2018 czy 2015? Bo niestety nie widze niczego nowego poza tym co trabi sie rok w rok od paru lat…

  • Martyna Wąsowicz napisał(a):

   Panie Błażeju, faktycznie część trendów utrzymuje się od lat. Wpis dedykowany jest przede wszystkim mniej zorientowanym w temacie stron użytkownikom internetu, którzy chcą wiedzieć, w jakim kierunku podążać tworząc strony www.
   Dziękuję za komentarz, pozdrawiam. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *